Ковельський нардеп програв суд Фірташу на 600 мільйонів

15.07.2020 о 10:55 · 2 хв читання

Господарський суд Волинської області задовольнив позов ПрАТ «Концерн Стирол», що належить олігарху Дмитру Фірташу, та вирішив стягнути з ТОВ «ВОГ Трейдинг» 598 мільйонів гривень.

Про це пише «Економічна правда» з посиланням на Finbalance.

Згідно з судовими матеріалами, ця заборгованість виникла на підставі договору про надання безпроцентної фінансової допомоги на поворотній основі. Строк повернення фіндопомоги спливав 1 січня 2019 року.

1 липня 2020 року госпсуд Донецької області відмовився задовольнити позов «ВОГ Трейдинг» до «Концерн Стирол» про визнання недійсним згаданого договору.

За даними держреєстру, кінцевий бенефіціар «Концерн Стирол» Дмитро Фірташ, а власники «ВОГ Трейдинг» – нардеп Степан Івахів, Сергій Лагур, Роман і Софія Єремеєви (діти покійного народного депутат Ігоря Єремеєва), яким належить група «Континіум» (серед її активів – у т.ч. мережа АЗС WOG).

У 2018 році Group DF Дмитра Фірташа публічно заявляла про кредиторські вимоги до мережі WOG на 460 млн доларів. Разом з тим, в Group DF заперечували, що вона є міноритарним акціонером WOG. 

За даними ЕП, Фірташ отримав пакет акцій мережі в 2013 році в рамках погашення боргу WOG перед банком «Надра».

Раніше повідомлялося, що WOG побудувала частину своїх заправок за гроші Фірташа.

Більш детально читайте у матеріаліБізнесмени від WOGа: як мережа АЗС групи «Континіум» може перейти до Фірташа

Ілюстрація: «Економічна правда»

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X