За угон автомобіля ковельчанин отримав у суді випробувальний термін

15.01.2023 о 12:55 · 2 хв читання
Фото ілюстративне

Перебуваючи серед білого дня на території станції технічного обслуговування, що у Ковелі на вулиці Грушевського, ковельчанин Олег Г. незаконно заволодів автомобілем «Seat Alhambra» та поїхав з автосервісу в напрямку вулиці Луцької.

Про це йдеться у вироку Ковельського міськрайонного суду.

Згідно висновку експерта, вартість легковика, 2001 року випуску, становить 220 284 гривень. Таку суму майнової шкоди було завдано власнику транспортного засобу.

У судовому засіданні обвинувачений винним себе визнав і розповів, що взяв ключі від «Seat Alhambra», завів автомобіль та поїхав додому. Дозвіл на користування не питав. Зі слів чоловіка, йому треба було вдома вирішити деякі сімейні питання. В автосервісі, де він на той час працював, не з’являвся три дні. Автомобіль знаходився у дворі за місцем його мешкання. Пізніше сюди приїхала поліція. В скоєному угонщик каявся, просив суворо не карати.

Потерпілий в суд не з’явився, просив слухати справу без його участі, а покарання призначити на розсуд суду.

Головуюча у справі суддя Марина Грідяєва врахувала, що обвинувачений раніше не був судимий, має вищу освіту, за місцем проживання характеризується позитивно, не працює, одружений, має на утриманні двох малолітніх дітей.

Підсудного було визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 289 КК України. Йому призначено покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі з випробувальним строком на один рік.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X