Закрили кримінальну справу щодо директора ліцею №3, якого судили за ДТП з потерпілими

03.07.2024 о 12:07 · 2 хв читання

У Ковелі директора ліцею №3 імені Лесі Українки Василя Оксентюка окружна прокуратура обвинувачувала у кримінальному провадженні за частиною 1 статті 286 КК України.

Про це йдеться в ухвалі Ковельського міськрайонного суду.

Органом досудового розслідування встановлено, що 6 жовтня 2023 року близько 7:50 він автомобілем «Ford Mondeo» виїхав на регульоване перехрестя вулиць Варшавська та Шевченка у Ковелі, щоб повернути ліворуч на автодорогу. При цьому не пересвідчився в безпечності такого маневру. Під час повороту не надав перевагу в русі мопеду марки «Yamaha», який рухався вулицею Варшавською в зустрічному напрямку, та допустив зіткнення даних транспортних засобів.

У результаті дорожньо-транспортної пригоди водій мопеда отримав закриту травму грудної клітки з переломами ребер, лопатки та ключиці, деформації та перелому грудних хребців, що належить до категорії тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості. Крім цього, його пасажирка дістала закриту черепно-мозкову травму з забоєм головного мозку, переломи, інші травми – також середнього ступеня тяжкості.

Вчинене Оксентюком В.І. кримінальне правопорушення (злочин) є необережним і відноситься до категорії нетяжких злочинів. Після вчинення злочину Оксентюк В.І. свою вину у вчиненні інкримінованого діяння визнає повністю, щиро покаявся, активно сприяв розкриттю злочину, добровільно усунув заподіяну шкоду потерпілим

– йдеться в судовій ухвалі

Суд констатував, що обвинувачений примирився з обома потерпілими у даній справі. Будь-яких претензій вони до нього не мають та не заперечують проти його звільнення від кримінальної відповідальності, передбаченої ч. 1 ст. 286 КК України. Зазначений факт примирення закріплений відповідними письмовими заявами потерпілих. Цивільного позову не заявлено.

Суддя Петро Бойчук постановив звільнити підсудного від кримінальної відповідальності у зв’язку з його примиренням з потерпілими.

Фото зі сторінки Василя Оксентюка у Фейсбуці

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X