Директора ковельського ліцею №3 судять за ДТП, в якому травмувалися люди

09.02.2024 о 12:42 · 1 хв читання

Директор ліцею №3 імені Лесі Українки Василь Оксентюк є обвинуваченим у кримінальному провадженні за частиною 1 статті 286 КК України.

Про це йдеться в ухвалі Ковельського міськрайонного суду від 6 лютого цього року.

Обвинувальний акт стосовно Василя Оксентюка надійшов до суду напередодні, тобто 5 лютого.

Відомо також, що слідчими поліції були внесені відомості про вчинення ним кримінального правопорушення в Єдиний реєстр досудових розслідувань за № 12023030550001450 від 7 жовтня 2023 року.

У даній справі є двоє потерпілих – Катерина П. та Леонтій П., інтереси яких представляє ковельський адвокат Віктор Клімук.

Згідно санкції ч. 1 ст. 286 КК України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження), це карається штрафом від трьох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Головуючий у справі суддя Петро Бойчук постановив призначити підготовче судове засідання по розгляду обвинувального акта на 7 березня о 10:30.

Фото зі сторінки Василя Оксентюка у Фейсбуці

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (49)
 1. Навіщо тратити час на виставу? Відразу треба винести виправдальний вирок. Не можна ж директора школи засудити. Що учні про нього подумають?

 2. Ст.286 ч.1 це скоєння дтп.в стані алкогольного спяніння з легкими тілесними ушкодженнями.А це трохи інше

  1. Алкогольне спʼяніння це 130 купап, ніде не зазначено в 286 кку про стан спʼяніня, читайте закони!

  2. Ні, тут без алкоголю, і це важливо! Ви про статтю 286-1, а тут ст.286, частина перша.

 3. Всі, хто водить машину завжди в зоні ризику, бо якщо не ти, то тебе. Так що нема чого зловтішатися, дтп щодня є. Тільки пишуть не про всіх. Про всіх нецікаво. А тут цілий директор школи. Вася, тримайся!

 4. відкрийте кримінальний кодекс України і уважно прочитайте ст 286 частину 1.якраз ця ст. в ч.1 говорить про скоєння дтп в стані алкогольного спяніння

  1. Цитую, взято з офіційного сайту кримінального кодексу України:

   Стаття 286. Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами

   1. Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження, –

   карається штрафом від трьох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років

   Ні слова не бачу про стан алкогольного спʼяніння

  2. Ви чомусь, можливо через необізнаність, вживаєте ст.286-1, але ж у тексті чітко написано: ст.286 !!! частина1 ))) Ніякого “алкоголю” там і близько нема, але ж вам так не цікаво …

 5. Цитую.Стаття 286 – 1 Кримінального кодексу України.Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами,які керують транспортними засобами в стані спяніння караються позбавленням волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати транспортним засобом на строк від трьох до пяти років.

  1. “…є обвинуваченим у кримінальному провадженні за частиною 1 статті 286…
   Стаття 286 – нема згадки про алкоголь! Про алкоголь – це стаття 286-1 !!!
   Відкриваємо статтю 286, шукаємо першу частину – ДТП без “алкоголю” !
   Якщо перекрутити, та спертись на статтю 286-1, тоді так. Але ж в тексті новини – стаття 286 (і перша її частина, без “обтяжуючих”)!
   Або уажно читайте, або свідомо не перекручуйте, аби хайпонути, бо ваш допис – це ваш підпис під своїми словами!

 6. Ст286 ч.1це скоєння ДТП.в стані алкогольного спяніння з тілесними ушкодженнями середньої важкості.

 7. А що цілий директор школи це не такий самий громадянин.Тримайся,Вася,але за кермо пяним не сідай.

 8. А скільки він випив перед тим, як сісти за кермо? Чому ніяких подробиць про ДТП?

 9. Усім доброго дня читаю коментарі і за деякі стає просто гидко .незнаючи що сталося вже скоріше поливати брудом чесну і порядну людину чому не названо прізвищ тих аферистів які постраждали і отримали легкі тілесні ушкодження по своїй же вині тепер хочуть заробити на цьому бо як пишуть вище в коментарях тож цілий директор ніхто з винуватців аварії не вживав алкоголю це може статися з будь ким і будь де хто має водійське посвідчення тож надіюсь справедливість візьме верх над брехнею і крахоборством

  1. Як завжди, винні потерпілі за те, що переходили дорогу на зелений сигнал світлофора…

 10. Стаття 62 Конституції України. Особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

  1. На даний час особа є обвинуваченою у кримінальному провадженні. Чи ви хочете спростувати ухвалу суду?

 11. В статті може і ухвала, а винуватість визначається вироком суду, а вирок може бути різним.

 12. В ухвалі сказано, що Оксентюк – обвинувачений. Він спричинив ДТП. Є два потерпілих, зафіксовано середньої тяжкості тілесні ушкодження. Навряд чи вирок буде виправдальним.

  1. Це не сірий смертний мішок картоплі в колишньому колгоспі поцупив. Це абсолютно поважний і абсолютно непитущий за кермом (тільки за столом) трохи зашвидко їхав, бо спішив і не помітив, як двоє на драндулетику в’їхали без шоломів йому під колеса. Його обов’язково виправдіють, до бабки не ходи. А потерпілих заставлять заплатити за ремонт автомобіля.

   1. “трохи зашвидко їхав, бо спішив і не помітив…” За перевищення швидкості обов’язково виправдають, хіба що у зв’язку із закінченням строків давності. Але якщо чесно, то вашого поважного і непитущого винуватця ДТП ще заставлять сплатити пенсіонерам, яких він травмував, моральну і матеріальну шкоду, до бабки не ходи.

    1. За перевищення швидкості не притягнуть і до закінчення строку давності, якщо порушення зафіксоване не в автоматичному режимі. Треба тільки грамотно захищатись.

     1. Воно і видно, що ти продажний і законів не знаєш. Але не все можна купити! Ти навіть статтю не можеш прочитати до кінця. Щоб ти знав: порушення зафіксоване не в автоматичному режимі, а в кримінальному провадженні, є навіть обвинувальний акт, з яким ознайомився обвинувачений непутищий директор Оксентюк. Перевищення швидкості Оксентюка призвело до ДТП внаслідок якого два пенсіонера отримали травми середньої тяжкості. А ти продавайся далі продажний…

  2. При ДТП з постраждалими винуватцем, попередньо, тобто в першу чергу, визнається водій механічного ТЗ (як засобу підвищеної небезпеки). А далі суд розбирається.
   “Обвинувальний акт”, як і визнання “обвинуваченим” – ніякого відношення до встановлення вини не має, це просто статус на даний час! Тільки вироком, який вступив у силу, визнається вина!
   А до того, всі звинувачення “блохерів” – наклеп, який тягне відповідальність!

 13. Людина рано- вранці їхала на роботу, який там алкоголь! Це раз. Потерпілі їхали двоє на якомусь драндулетику без шоломів і виїхали під колеса. Це два. Не наїхати на них було не можливо. Це три. Не дай бог нікому опинитися не в тому місці не в той час.

 14. “порушення зафіксоване не в автоматичному режимі, а в кримінальному провадженні”. Прямо доктор юридичних наук!
  Фіксація перевищення швидкості може здійснюватись в автоматичному режимі, з допомогою стаціонарного обладнання. Або не в автоматичному. Це “Трукам в руках” (постанови скасовуються), або експертні висновки, фактично припущення, які теж оспорюються. Фіксація перевищення в автоматичному режимі оспорити практично неможливо.

  1. Що ти зібрався фіксувати в автоматичному режимі? Ти що дурак?! Все давно зафіксовано, є у матеріалах кримінального провадження і суд зараз вже розглядає обвинувальний акт! Проспись або похмелись придурку!

   1. Олух ти Царя Небесного! Ти розпочав про строки давності за перевищення швидкості і притягнув їх за вуха до кримінального провадження. Я тобі відповів про захист від звинувачень в перевищенні швидкості. Думав, ти хоч маєш декілька початкових понять в галузі права. А ти вирішив компенсувати відсутність знань хамством. Займайся краще тим, в чому тямиш.

    1. Послухай, дурнику ти продажний. Якщо ти своїх клієнтів так захищаєш, як тут розказуєш про Право, то цим людям можна тільки поспівчувати. Займися чимось іншим, бо юриспруденція – це не твоє. Ти в коментарях показав свій “рівень”.

     1. Дурний тебе московський піп хрестив

 15. Так це козломордий,який всіх та на всіх сайтах обзиває.Ти чучало ще і в юриспруденції розбираєшся.Але класно звучить – козломордий адвокат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X