Замість вивезти сміття з лісу, його… прикопали

24.09.2021 о 10:50 · 2 хв читання
Ігор Корнійчук

Про стихійне сміттєзвалище біля села Городилець Ковельської територіальної громади «Ковель media» розповідав на початку вересня цього року. Місцеві мешканці роками вивозять сміття до лісу і не реагують на зауваження.

Староста сіл Ружин, Городилець та Клевецьк Ігор Корнійчук на черговій нараді у міського голови відрапортував, що стихійне сміттєзвалище вдалось ліквідувати.

За словами Корнійчука, допомогло з технікою місцеве фермерське господарство, а також до прибирання території долучились мешканці громади.

Почувши таке, міський голова Ігор Чайка подякував за хорошу справу та попросив старост активізувати роботу з укладання договорів з мешканцями сіл на вивезення побутових відходів.

Питання сміття біля Городильця порушив учора, 23 вересня, на сесії Ковельської міської ради депутат від «Батьківщини» Олег Кіндер. Він дорікнув Ігорю Чайці, що той не правий, коли заявив про ліквідацію сміттєзвалища, що сміття потрібно було утилізувати, дотримуючись технологій, а його на місці просто прикопали. За таку «роботу» старосту Ігоря Корнійчука потрібно притягнути до відповідальності.

Ви зобов’язані, я ще раз говорю: зобов’язані вжити заходи до старости тому що те, що зроблено, воно порушує чинне законодавство. Ви більшу частину цих відходів, які мали утилізувати, ви їх просто закопали. Значить, ви зобов’язані викопати ці всі відходи і утилізувати, згідно технологій, які визначені чинним законодавством. Я ще раз говорю: якщо вами не буде вжито заходи, я буду звертатися до правоохоронних органів. Тому що, якщо ви коментуєте деякі речі, то просто прочитайте чинне законодавство, чи можете так робити, або просто не коментуйте

– повчав Олег Кіндер свого наступника Ігоря Чайку
Олег Кіндер

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X