Неподалік Городильця ліквідували несанкціоноване сміттєзвалище

08.09.2021 15:32

Староста сіл Ружин, Городилець та Клевецьк Ігор Корнійчук повідомив, що вдалось ліквідувати сміттєзвалище неподалік Городильця.

Про це він заявив на черговій нараді зі старостами, яку провів міський голова Ігор Чайка за участю секретаря міської ради Оксани Багнової, заступників Наталії Маленицької та Віктора Жигаревича, керуючого справами Івана Чуліпи, – інформує Ковельська міська рада.

За словами Ігоря Корнійчука, допомогло з технікою місцеве фермерське господарство, а також до прибирання території долучились мешканці громади.

Міський голова Ігор Чайка дякує за хорошу справу та просить старост активізувати роботу з укладання договорів з мешканцями сіл на вивезення побутових відходів.

У ході зустрічі начальниця сектору ЦЗ Ковельського управління ГУ ДСНС України у Волинській області Марта Милостива говорила про необхідність проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії серед населення з попередження пожеж в екосистемах, створенні добровільних дружин для ліквідації займань та їх мінімізації. 

На часі — підготовка проєкту бюджету територіальної громади на 2022 рік. Старости теж мають надати необхідні кошториси, розрахунки щодо благоустрою територій, утримання приміщень, що знаходяться на балансі виконавчого комітету, які розташовані в селах територіальної громади.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.