Затриманий у «Ягодині» автобус виявився легальним

07.05.2021 09:35

Як нещодавно повідомлялося, у пункті пропуску «Ягодин», що на кордоні з Польщею, прикордонниками Луцького загону в ході здійснення заходів прикордонного контролю було виявлено можливі ознаки втручання у ідентифікаційний номер автобуса «Сетра», який слідував до України.

У відповідності до вимог наказу МВС України № 725 від 23.08.2017 року, прикордонниками за даним фактом було поінформовано співробітників Національної поліції, які в подальшому спрямували транспортний засіб для проведення відповідних експертних перевірок, – інформує пресслужба Луцького прикордонного загону.

За результатами проведеної експертизи комплексного дослідження автобуса «Сетра» винесено постанову про закриття кримінального провадження за ст. 290 ККУ, оскільки експертом Волинського НДЕКЦ надано висновок про відсутність змін у ідентифікаційному номері шасі.

Відмітимо, що протягом 2019-2020 років інспекторами Луцького прикордонного загону виявлено 27 транспортних засобів, які особи намагалися перемістити через кордон у незаконний спосіб, у тому числі викрадені, з підробленими документами, VIN-кодами тощо.

Дана робота здійснюється у відповідності до положень ст. ст. 2, 19 Закону України «Про Державну прикордонну службу України», ст. 2 Закону України «Про прикордонний контроль» і спрямована на забезпечення ефективного виявлення і припинення випадків незаконного переміщення транспортних засобів через державний кордон.

Фото: пресслужба Луцького прикордонного загону

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.