Земельну ділянку в Ковелі продали фірмі з Луцька за 1,7 млн грн

30.12.2020 10:53

Учора, 29 грудня, відбулися земельні торги, на яких було продано земельну ділянку для житлової забудови у Ковелі на вулиці Відродження. 

Наділ площею 4280 квадратних метрів для будівництва і обслуговування багатоквартирного будинку придбало ТОВ «Орбітабуд», інформує Ковельська міська рада.

Зазначається, що від реалізації наділу до місцевого бюджету надійде понад 1,7 мільйона гривень.

Згідно Єдиного державного реєстру юридичних осіб, засновниками ТОВ «Орбітабуд» є мешканка села Небіжка Ківерцівського району Надія Ярмолюк (розмір її внеску до статутного фонду становить 50 гривень) та лучанка Тетяна Ліщук (також 50 гривень). Фірма із статутним фондом в 100 гривень, зареєстрована у 2016 році в одній із квартир житлового будинку на вулиці Загородній у місті Луцьку. Основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель.

До речі, одна із співзасновниць фігурує у кримінальному провадженні №12019030160000072, яке розслідує Маневицький відділ поліції Волинської області. Ухвалою Маневицького районного суду від 3 вересня 2020 року слідству було дозволено провести обшук у приміщенні ТОВ «Орбітабуд», що знаходиться у Луцьку на вулиці Загородній, з метою вилучення накладних на придбання будівельних матеріалів, конструкцій та обладнання, із зазначенням вартості їх придбання, які використовувались під час капітального ремонту території районного будинку культури в Маневичах.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.