Жінка-столяр понад 10 років виготовляє різноманітні вироби з дерева

06.09.2021 14:38
Неля Шевчик. Джерело: Фейсбук Нелі Шевчик

Жителька Ковельського району Неля Шевчик понад 10 років виготовляє альтанки, дитячі майданчики, криниці, садові меблі з дерева.

Про це йдеться на сайті Волинської служби зайнятості, – пише Район.Ратне.

Майже вісім років Неля Шевчик незмінний ментор Ратнівської районної філії Волинської обласної служби зайнятості. За ці роки співпраці майстриня провела десятки майстер-класів, презентацій виробництва власних виробів, екскурсій до майстерні, під час яких щиро ділилася з безробітними власним досвідом улюбленої справи.

За освітою пані Неля – вчитель. Певний час працювала в школі, але життєві обставини змусили її змінити фах, про що вона жодного дня не шкодує. Вже понад 10 років майстриня пов’язана з незвичною, як для жінки, професією – столяр.

Ази цієї справи Неля Шевчик перейняла від свекра – пробувала вирізати різноманітні деталі на колишніх деревообробних верстатах.

Кар’єру столяра Неля розпочала з виготовлення ігрового майданчика для своїх дітей.

Спершу, до її задуму навколишні ставилися скептично, адже важко уявити тендітну жінку із рубанком чи пилкою в руках. Ба більше, дивувало, коли вона на півслові розуміла переваги роботи з електричним лобзиком або ж шліфувальною машиною

– зауважують у Волинській службі зайнятості

За цей час пані Неля вправно навчилася володіти шурупокрутом та циркулярною пилкою.

Знаєте, згодом, вироби самі стали себе рекламували

– говорить, усміхаючись Неля

Зараз майстриня має у користуванні сучасний універсальний рейсмусовий станок «MAKITA». Деревину для роботи купує місцеву, яке проходить природну сушку на свіжому повітрі, адже тоді вироби міцні й не розсихаються.

Жінка вкладає в них усю любов, енергію та завзяття. Моделі розробляє сама, або виконує індивідуальні замовлення за побажанням клієнта.

Сьогодні Неля – підприємець і чесно заробляє та сплачує податки. Адже офіційний бізнес, має переваги: завдяки прозорості в розрахунках можна розширити географію клієнтів, просувати свій бізнес через Інтернет-мережу.

Тож, альтанки, дитячі майданчики, криниці, садові меблі й інші вироби знані не лише в районі й області, а й відомі в Україні – Мукачеві, Львові, Рівному, Житомирі. Окрім цього, вони «мігрують» до сусідньої Білорусі, Угорщини, Польщі.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.