Жителі кількох сіл Турійщини не мають сполучення з райцентром

14.08.2019 о 11:06 · 1 хв читання
Фото ілюстративне

Окремі села Турійщини кілька років поспіль не мають прямого сполучення з районним центром.

Про цю організацію перевезень у районі 13 серпня доповідав заступник начальника управління регіонального розвитку, головний архітектор району Анатолій Матвіюк. Про це інформує Турійська РДА.

З його слів, переважна більшість населених пунктів охоплені міжміським пасажирським сполученням. Внутрішньорайонні перевезення не здійснюються. Протягом поточного року надійшло 1 колективне звернення від жителів сіл Кульчин, Дольськ та Торговище про вжиття заходів до перевізника по маршруту Ковель–Відути через перевезення надмірної кількості пасажирів в автобусі. Це звернення направлене для розгляду за належністю в управління транспорту та інфраструктури облдержадміністрації.

Також слід зазначити, що не мають автобусного сполучення з райцентром протягом багатьох років населені пункти Осекрів, Липа, Тупали, Залісці, Перевісся, Осереби, Охотники, Новосілки, Комарів, Окунин, Турія, Туропин, Дожва, Поляна, Клевецьк.

У ході обговорення питання дано доручення управлінню регіонального розвитку райдержадміністрації подати пропозиції щодо організації внутрішньорайонних рейсів.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X