Жителя Ковельщини судили за нелегально ввезену з Росії гвинтівку

21.07.2020 11:08

У травні 2020 року у мешканця села Пісочне Ковельського району Андрія Потолкова правоохоронці вилучили нарізну вогнепальну зброю – гвинтівку із пошкодженим ідентифікуючим заводським номером та оптичним прицілом, яку він незаконно зберігав у себе в оселі.

Слідчі з’ясували, що гвинтівку молодий чоловік придбав на початку квітня 2018 року на території Російської Федерації в Москві за 400 доларів США у невстановленої слідством особи, а потім, розібравши її, перевіз у сумці серед особистих речей через митний кордон України поїздом «Москва-Львів» до станції Ковель, а далі – до місця проживання.

У судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою провину.

Ковельський міськрайонний суд призначив Андрію Потолкову покарання у виді штрафу в розмірі 1177 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 20 009 гривень. Він також має сплатити в дохід держави процесуальні витрати в сумі 1 144 грн. 15 коп. за проведення судової балістичної експертизи.

Згідно вироку, вилучену гвинтівку, яка перебувала на збереженні в СБУ, мають знищити, а оптичний приціл невстановленої марки – повернути засудженому.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *