20-річний Семен просить допомоги: лікування на місяць – 30 тисяч

03.02.2021 10:18

До редакції «Ковель media» звернувся 20-річний уродженець міста Курахово Донецької області Семен Цикорський, який завершив навчання у Волинському коледжі Національного університету харчових технологій та мешкає разом із дружиною у Луцьку.

Хлопцю потрібна допомога небайдужих. Йому призначили курс таблетованої хімії, яка коштує 30 тисяч на місяць.

Хотів би попросити в вас про допомогу. В мене 4 стадія раку з метастазами в легенях, мені робили вже багато новин про мене, і звернувся ще до вас. Мені продовжили лікування ще на 3 місяці таблетованої хімії. «Вотрієнт» коштує 11600 на 2 тижні, таких треба 6 баночок, це для мене великі гроші. Допоможіть, будь ласка

– пише він до редакції

Семен Цикорський, надіслав останні дані своєї комп’ютерної томографії (КТ). Стан покращився від таблеток, але лікування продовжили ще на 3 місяці до наступної КТ. Від прийому хімії зник пігмент з волосся і почав рости такий, як на фото. Втім, боротьба за життя триває.

Як повідомляли торік «Волинські новини», із неймовірної історії життя та кохання Семена Цикорського та його дружини Анни можна сміливо писати сценарій до романтичного фільму. Не зважаючи на досить юний вік, на долю хлопця випали неабиякі випробування – у нього діагностували онкологію останньої, четвертої стадії. Важке захворювання перевернуло світ Семена з ніг на голову, і хто-зна, як би усе могло закінчитися, якби пліч-о-пліч зі своїм коханим не вела мужню боротьбу за право жити його дружина Анна, яка вийшла заміж за молодого чоловіка, знаючи про складну недугу.

Вчора, після отримання результатів КТ мені хотілось вити вовком, потім померти. Я ж вірив, що з раком покінчено! Зізнаюсь, від розпачу я розплакався. Що робити? Хотілось кричати раку «Йди! Я жити хочу!» Напився валер’янки і зрозумів, що потрібно брати себе в руки. Після того, як медики мене запевнили, що я абсолютно здоровий, я їм повірив. Чемно дотримувався усіх рекомендацій. Три місяці не ходив на роботу, бо лікар заборонив. Сказав, якщо результати КТ будуть гарними, я зможу працювати. На радощах я попередив дирекцію на роботі, що 13 липня уже зможу вийти… І тут такий удар. А коштів зовсім не лишилося…

– ділиться переживаннями молодий чоловік

З його слів, він і досі вірить, що з Богом у серці можливо все.

Реквізити для допомоги:

Приват Банк – 5168 7574 2013 4324

Альфа Банк – 4102 3251 2150 8618

Ощадбанк – 5167 4901 4461 0962

Monobank – 4441 1144 2143 2913

Отримувач – Цикорський Семен Станіславович.

Будь ласка! Ретельно перевіряйте номер рахунків, а також ПІБ отримувача. На жаль, людська біда – не перепона для шахраїв, які створюють фейкові сторінки у соціальних мережах, замінюючи реальні реквізитні дані на власні. Тому просимо переказувати кошти виключно отримувачу Цикорському Семену Станіславовичу.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.