23-річного жителя Ковеля затримали за сексуальне насильство над малолітнім

11.11.2022 о 14:49 · 1 хв читання
Фото ілюстративне

За процесуального керівництва Ковельської окружної прокуратури 23-річному жителю Ковеля повідомили про підозру у вчиненні сексуального насильства щодо малолітнього (ч. 4 ст. 153 КК України).

Про це сьогодні повідомляє пресслужба Волинської обласної прокуратури.

Слідство вважає, що молодик зранку 07 листопада 2022 року в одному з навчальних закладів у рідному місті вчинив такі дії щодо 6-річного хлопчика.

Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Санкцією ч. 4 ст. 153 КК України, за сексуальне насильство, вчинене щодо особи, яка не досягла чотирнадцяти років, незалежно від її добровільної згоди, передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (26)
 1. Ви, шановний, десь близько шаритесь у владних або правоохоронних структурах, бо дуже добре обізнані у деталях різних подій у різних сферах! А ?

  1. Анонім, не звертай уваги на того, хто скоріше всього “накліпав” жінці дітей, покинув на руки держави й наших податків, і посунувся нових кліпати мамкам-аднаночкам, які на передок слабі й Бога й Його Законів не хочуть знати й Його Святості. Воно там знає що то таке бути батьком й нести відповідальність за сім’ю? То бик-праізвадітєль, як судити по його відношенню до цієї ситуації.

  2. А що? Рейтинг школи впаде?
   Чи батьки міста мають бути повідомлені про такі випадки в місті.
   Діти ходять на гуртки, в школу, не у всіх є час возити і розвозити🤬

 2. То це нас, батьків дітей, в школи не пускають, попри дощ і сніг мусимо на вулиці (наприклад 13 школа) стояти під школою, на вулиці, і чекати малих. І навіть не можемо зайти в школу подивитися як там наші діти і що і як, а наших дітей ґвалтують там в цей час і ми не можемо їх зайти захистити? То може пора зібратися ковельському народу і “поговорити” з “гаспадамі” з відділу освіти “по душам”. Бо може це не єдиний випадок такий! І не кожні батьки зголосяться відкривати такі злочини?

  1. Уважніше! “…Слідство вважає, що молодик зранку 07 листопада 2022 року в одному з навчальних закладів у рідному місті вчинив такі дії щодо 6-річного хлопчика…..”

 3. Які там 5-10 років за “повільне вбивство живцем дитинки в 6 років”? За скалічене дитяче життя й спотворене? А? Яйця сукам-педофілам відрізати, щоб вже ніколи ніколи не згвалтували ніколи. Падло. Навіть сам Христос казав в Біблії, Матв 18:6, пардон за расєйську,: “А кто соблазнит одного из малых сих, верующих в Меня, тому лучше было бы, если бы повесили ему мельничный жёрнов на шею и потопили его во глубине морской”. То це Сам Христос каже. що потипи таких тварєй, а вони їм 5-10 років за такі речі хочуть дати?

 4. Сподіваюся, що завідуючу ковельської освіти й директора тієї школи, де це сталося, виженуть з роботи без права обіймати подібні посади й, взагалі, вчителювати? Чи думають ми їм пробачимо? Ні. “Родіна їх не забуде”… Хай не розраховують.

   1. В мене є діти 4 , вумне, є вже онучок. То як не знаєш, то не звізди. І діти ходять до школи. Не кожен день, але ходять. Це ти скоріше всього не в курсі справи, бо дітей нема, а тільки намахані та покинуті, якими не займаєшся.

 5. Ви такі цікаві що просто геть не в які рамкі не входить думайте своїми мізками чим завинила людина яка стоїть на посаді якогось завідуючого освіти він що має ходити за кожним винні батьки коли це все вияснилося треба діяти і пофігу закон ти за дитину все зробиш а тому виблюдку хана хай в армію зараз заберуть і повірте мені там йому тюряга раєм покажеться знаючи це в мене самого троє і я на війні дайте його сюда прошу!!!!!!

  1. Від керівника багато що залежить. Особливо від того, хто не сидить в кабінеті весь час. І ви мені не розказуйте тут казочки. Бо самі видно з освіти й захищаєте своїх. У вас вчителів одна мова. Вам все зарплата мала, а тому ви робите не хочете. А як мала, то ідіть туди де велика й дайте місце тим, хто буде і хоче робити. А у нас в Ковелі в школу просто так не влаштуватися. Це кожен в кого діти із педагогічними дипломами знає…

 6. ЦЕ З МОСКОВСЬКОЇ ЦЕРКВИ І МОСКОВСЬКИЙ ПІП ХРЕСТИВ В НИХ ТАКЕ ВІТАЄТЬСЯ- БУЧА ГОСТОМЕЛЬ ІРПІНЬ- САМ ПУТІН БЛАГОСЛОВИВ.

  1. А при чому тут це? До згвалтування пацанятка в школі? Дума людино мила, що говорите.

 7. Не розумію, де знаходилася ця дитина, що таке трапилося? Тобто де були усі інші ВРАНЦІ у школі. Це було піж час уроків чи як? Як ніхто не зупинив це????

  1. Це могло бути в шкільному туалеті. Діти виходять під час уроків в туалет. Все тепер зрозуміло,чому батьків не пускають в приміщення школи. І сказали,що в туалет не будуть пускати по одному. А нам батькам нічого про це,що сталось не кажуть. Це винуваті працівники школи та директор. Халатне відношення до роботи.

 8. Варто дані про педераста педофіла виставляти на загал..щоб всі хто має бажання “дякували” виродку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X