Сексуальний насильник з Ковеля розповів про свою вагітну дружину

01.08.2021 о 11:29 · 2 хв читання

21-річному жителю Ковеля, якому правоохоронні органи повідомили про підозру у неодноразовому вчиненні сексуального насильства, суд обрав запобіжний захід.

Судове засідання відбулося 27 липня за участю прокурора, слідчого поліції, захисника і самого підозрюваного, який раніше не притягався до кримінальної відповідальності.

У клопотанні слідчого говориться про два напади на жінок, які трапилися 21 липня о 07:30 на тротуарі поблизу магазину «Папірус», що у Ковелі на вулиці Незалежності, а через годину – в під’їзді будинку.

Хоча, як заявила пресслужба Волинської обласної прокуратури, слідство вважає, що молодик упродовж липня 2021 року чотири рази вчиняв дії сексуального характеру, нападаючи на жінок різного віку у ліфті чи на вулицях Ковеля.

Отже, за заявами двох потерпілих було відкрито кримінальне провадження за ч. 1, ч. 2 ст. 153 КК України (Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом), що карається позбавленням волі від трьох до семи років.

У судовому засіданні прокурор та слідчий просили застосувати до сексуального насильника цілодобовий домашній арешт.

Підозрюваний та його захисник заперечили і просили нічний домашній арешт з врахуванням того, що він працює підсобним робітником у ТОВ «Волинь Палетс» (м. Ковель), має дохід, визначене місце проживання та на утриманні – дружину, яка скоро планує декретну відпусту.

У суді встановили, що дружина підозрюваного проживає за іншою адресою та справді перебуває на обліку у Ковельському пологовому будинку з приводу вагітності, а він сам до 23 липня цього року ніде не працював та не мав у пріоритеті утримання дружини, зокрема, влаштувався на роботу лише після відкриття відносно нього кримінального провадження.

Слідча суддя Ковельського міськрайонного суду Ірина Логвинюк клопотання слідчого задовольнила та відправила підозрюваного на два місяці під цілодобовий домашній арешт.

Фото сектора комунікації поліції Волинської області

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (5)
  1. “Хоча, як заявила пресслужба Волинської обласної прокуратури, слідство вважає, що молодик упродовж липня 2021 року ЧОТИРИ рази ВЧИНЯВ дії сексуального характеру, нападаючи на жінок різного віку у ліфті чи на вулицях Ковеля.”
    Без коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X