Вже третій рік суд розглядає справу сексуального насильника, який перебуває під домашнім арештом

27.01.2024 о 12:40 · 2 хв читання

Жителю Ковельщини, якого обвинувачують у сексуальному насильстві, продовжлили запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту до 18 березня 2024 року включно.

Про це йдеться в ухвалі Ковельського міськрайонного суду.

У поліції внесли відомості відносно зловмисника до Єдиного реєстру досудових розслідувань ще 22 липня 2021 року під №12021030550000664 за частинами першою, другою статті 153 Кримінального кодексу України.

В провадженні Ковельського міськрайонного суду ця справа перебуває із 30 листопада 2021 року. Спочатку її розглядала суддя Юлія Волкова, потім – Марина Грідяєва.

30 червня 2023 року чоловіку було повідомлено про підозру ще й за частиною третьою статті 153 КК України. Відомо, що він обвинувачується по 5-ти епізодах сексуального насильства, в тому числі щодо неповнолітньої особи, що карається позбавленням волі на строк від п’яти до семи років.

Публікація за темою: Стали відомі подробиці про насильника, який здійснив напад у Ковелі на неповнолітню

Зважаючи на достатність доказів його вини та тяжкість покарання, що загрожує у разі її доведення, весь цей час він перебуває під домашнім арештом, який суд продовжує через кожних два місяці.

На судовому засіданні 18 січня 2024 року прокурор вкотре просив продовжити арешт. Адвокати потерпілих клопотання прокурора підтримали, а обвинувачений із своїм захисником з ним не погодились. Останній вважає, що його підзахисний запобіжний захід не порушував, він є одружений, має дітей, до обрання домашнього арешту працював, а зараз позбавлений можливості працювати та заробляти на потреби родини, тому просив, щоб суд призначив нічний домашній арешт.

Суддя Марина Грідяєва ухвалила клопотання прокурора задовольнити.

Скільки ще часу буде тривати у суді розгляд цієї кримінальної справи – невідомо.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (5)
  1. То він і своїх дітей зґвалтує. Таких ізолювати від суспільства треба

  2. А чому не кажете що це такий собі Плотніков? Який активно працює на СБУ, допомагає фальсифікувати справи. Вони в голос клялися що його не посадять

  3. Такі нам треба
    Формуємо армію з «найкращих» екземплярів з допомогою медкомісії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X