68-річну мешканку Ковельщини судили за жорстоке поводження з собаками

12.01.2024 о 14:00 · 1 хв читання

Прокурори Ковельської окружної прокуратури підтримали публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про вчинене 68-річною жителькою села Любитів Ковельського району жорстоке поводження з тваринами, що призвело до спричинення їм тілесних ушкоджень.

Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Нагадаємо, жінка, намагаючись убити двох собак, у червні 2023 року вкинула тварин у закинутий колодязь, закрила дошками та залишила там без їжі й води.

Одного собаку вона при цьому душила зашморгом, а іншого вдарила каменем по голові.

Згодом тварин, яким такими діями спричинено травми, порушення нервової системи та останню стадію виснаження, знайшли та визволили небайдужі громадяни.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Марина Грідяєва визнала Ніну С. винуватою у вчиненні цього правопорушення та призначила їй покарання у виді 5 років позбавлення волі зі встановленням дворічного іспитового строку.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (4)
  1. 100%, таких виродків треба так же наказувати, щоб до них щось дойшло і щоб інші такі ж виродки боялись, бо лише слова чи взагалі безнаказаність призведе ще до більших таких злочинів. І звідки у таких двоногих істот стільки злості і жорстокості?! хто таких виховує?!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X