21-річного мешканця Ковельщини судили за жорстоке вбивство сусідського собаки

01.12.2023 о 11:39 · 2 хв читання

У Ковелі судили 21-річного чоловіка, який зарізав сусідського собаку. Суд призначив йому два роки іспитового терміну, а ще зобов’язав заплатити власникам вбитої тварини 3 тисячі гривень моральної компенсації.

Як йдеться у вироку Ковельського міськрайонного суду, злочин чоловік вчинив надвечір 19 червня 2023 року у селі Нові Кошари. Він зайшов на подвір’я сусідів, силоміць витягнув чужу собаку з підсобного приміщення, накинув їй на шию зашморг та відвів у чагарники. Після цього встромив їй у шию ножа і зарізав, – повідомляє ZAXID.NET.

Власниця собаки розповіла, що в той день її не було вдома. Коли повернулась додому, почала її шукати. Оглядаючи прилеглу територію, вона із донькою виявила вбиту тварину. За її словами, донька дуже важко переживала смерть улюбленця і навіть через декілька місяців після інциденту досі за ним плаче. Тож жінка подала ще й цивільний позов на відшкодування моральної компенсації.

За її словами, собака була безпородна, днем вони зачиняли її, а випускали у ввечері. Тварина мешкала у них три роки і мала кличку Айза.

У суді обвинувачений Володимир П. визнав провину і пояснив свій вчинок тим, що сусідська собака нападала на його курей.

Ця собака топтала його курей, з приводу чого він звертався до чоловіка потерпілої. В скоєному кається, просить суворо не карати

– наводять у вироку пояснення чоловіка

Суддя Марина Грідяєва визнала чоловіка винним за ч. 3 ст. 299 КК України (жорстоке поводження з твариною) та призначила йому два роки іспитового терміну. Окрім цього, він повинен сплатити власникам вбитої собаки 3 тис. грн моральної компенсації.

Вирок поки не набрав законної сили, обвинувачений може подати апеляцію.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (9)
 1. Цю мерзенну особь відправити в окопи, коли воно вбивало, то чомусь не каялося,а в суді кається?І чому таким іспитові строки призначають за злочин?

  1. Курку рубає хазяїн курки, а хазяїн собаки повинен тримати її на шнурку.

   1. Питання не в шнурку і не в хазяїнові, а в молодому чоловіку, він сьогодні зарізав собаку, а завтра заріже людину.

    1. За людину дають 65 тис. гривень штрафу, а за собаку мало не посадили.

     1. І за одне,і за інше треба садити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X