Базу відпочинку фірми-банкрута придбав на аукціоні підприємець з Ковеля

12.11.2022 12:53

Учора «з молотка» продали базу відпочинку, яка розташована у селищі Шацьк в урочищі Гряда, а саме: земельну ділянку площею 0,137 га для обслуговування бази та два одноповерхових будинки, один з яких перебуває у розібраному стані.

База належала боржнику – сумнозвісному ТОВ «Ковельський житлово-будівельний комбінат», яке збанкрутувало. Все це «добро» оцінили у 817 201 грн без можливості зниження стартової ціни.

В аукціоні взяли участь одна юридична і три фізичних особи: приватне підприємство «Даві Буд» (м. Луцьк), громадяни Сулік Петро Васильович, Ворошик Юрій Андрійович та Шило Сергій В’ячеславович, який запропонував найвищу ціну – 1 401 000 грн.

Організатором торгів був арбітражний керуючий Микита Рабан. Наразі опубліковано повідомлення про намір укласти договір із переможцем аукціону.

За даними сервісу Опендатабот, підприємець Сергій Шило з Ковеля є одним з трьох засновників місцевого ТОВ «Укртрейд Плюс» (вулиця Театральна, 15), засновником та бенефіціаром приватного підприємства «Агро-В» (провулок Володимира Кияна, 9). Згідно відомостей на сайті Prozorro.Продажі, він був учасником кількох аукціонів, останній з них виявився переможним.

Поділитися:

Коментарі

  1. Жалко, що не Сулік. Хто Їздив на Шацьцьк той з правой сторонина виїзді бачив магазин будматеріалів. Це його, ціни нормальні й господарь він міцний. Знаю його дуже давно.

  2. Знаючий, шило його татусь бувший командир частини на куполі , спитайте ,що допомгли ЗСУ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *