«Берегині Волині» шиють у Ковелі військове спорядження для наших захисників

03.06.2022 15:00

У Ковелі живуть унікальні люди, для яких немає нічого неможливого. Група жінок, не маючи жодного досвіду, взялась шити розрузки для військових. За кілька днів вони успішно освоїли цю справу.

З приміщенням та швейними машинками допоміг один з ліцеїв міста. І упродовж двох місяців вони працюють задля нашої перемоги, – повідомляє Ковельська міська рада.

Зібрала цю неймовірну команду Інга. Людина – лідер, яка уміє об’єднувати, ставити цілі і досягати їх.

А з якою любов’ю вона розповідає про свій колектив, який називає «Берегинями Волині». Кожну з жінок привело сюди велике бажання допомагати, бути необхідною. Вони не могли сидіти без діла. І тепер щодня прямують у свій невеличкий цех, адже знають, що на їх речі чекають наші захисники на фронті.

Крім ковельчанок, швейною справою займається Марія, яка приїхала з Маріуполя. Розповідає, що ситуація там дуже важка. Міста фактично вже немає. Люди живуть у згорілих будинках. Не знають, що від окупантів чекати. Всюди блокпости. Не мають змоги по місту вільно пересуватися. Продуктів немає, світла та води також.

Проте я вірю, що ми повернемося додому. І все буде Україна!

– каже Марія

Кроїть розгрузки Людмила з Харкова. Розповідає, що перед війною могла дозволити собі бути щасливою, займатись улюбленими справами, ходити у жіночий клуб, малювати картини, шити.

Але вмить мирне життя зруйнувала війна. Жінка довго залишалась в Харкові. 20 днів разом з синами провела в бомбосховищі, чекаючи кращих часів. Втім, була змушена виїхати.

На моєму шляху всюди зустрічались прекрасні люди. З того моменту, як ми сіли в потяг, і до сьогодні

– запевняє вона

Кожна з Берегинь – фантастична жінка. У них стільки світла і любові, добра і впевненості. Навіть аура у них особлива – переможна.

Вони, як магніти, притягують добро, хороших людей, які готові їм допомагати, підтримувати.

З тканинами «Берегиням Волині» допомагають теж небайдужі волиняни, які відгукуються на пости у Фейсбуці, просто приходять до них.

А ще дівчата не лише відправляють нашим воїнам розгрузки, пошиті з великою любов’ю, але й кладуть до них у посилки обереги, які виготовляють діти. Також – вишиті рушники, подаровані ковельчанами.

Вони гордяться своєю маленькою Берегинею Соломійкою, яка разом з іншими гуртківцями «Голки -чарівниці» приносить їм свої поробки для воїнів та надихає своїм оптимізмом.

Спасибі цим прекрасним жінкам, які наближають перемогу на своєму фронті, і не просто вірять у наші Збройні Сили, а підтримують їх, як можуть.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.