Бійцям на передову на Сході України ковельчани передали подарунки

10.01.2022 18:12

У Ковелі уже стало гарною традицією готувати воїнам, які зараз воюють на Сході України, гостинці до новорічно-різдвяних свят.

Напередодні Рада старшокласників міста ініціювала та провела акцію «Спільними зусиллями», – повідомляє Ковельська міська рада.

Більшість наших шкіл, деякі дитсадки долучились до збору продуктів. Палац учнівської молоді теж активно взяв участь у цій благодійній акції. Як бачите, наші гуртківці ще постарались і гарно розмалювати подарунки. Всі наші діти молодці. Радію, що вони мають добрі серця

– розповідає директорка Палацу учнівської молоді імені Тетяна Середюк

Працівники ж виконкому за власні кошти придбали фрукти, овочі, солодощі. Їх підтримали і підприємці Наталія Фалько та Світлана Оксенюк.

Найближчими днями волонтер, депутат Ковельської міської ради Валерій Черняков разом зі своїми друзями доправить усе зібране на Схід. Каже, що планують заїхати в Мар’їнку, Попасну, Авдіївку, Троїцьке.

Міський голова Ігор Чайка подякував школярам, працівникам виконкому, Валерію Чернякову за добру справу.

Передавайте вітання від ковельської громади. Нехай наші воїни знають, що тут за них думають, переживають. А наші подарунки хай додадуть їм настрою у ці святкові дні

– сказав Ігор Чайка

Фото Ковельської міської ради 

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.