Ковельські депутати повезли подарунки бійцям 14-ї бригади

05.01.2021 11:06

Аби у ці Різдвяні дні додати воїнам, які зараз на Сході, більше тепла, затишку, поділитися з ними духом новорічних свят, волонтери повезли їм гостинці з Ковеля.

Про смаколики для бійців 14-ї окремої механізованої бригади за ініціативи міського голови Ігоря Чайки подбали і працівники виконавчого комітету, повідомляє Ковельська міська рада.

Сьогодні, 5 січня, вже в обід волонетери планують бути у нашій 14-й бригаді.

Один з волонтерів, депутат міської ради Валерій Черняков (ВО «Свобода») розповів:

Приємно, що працівники міської ради організували такі чудові гостинці. Від колективу лісгоспу веземо наш волинський березовий сік. Допомогу також передадуть і представники міськрайонного Товариства Червого Хреста та міської організації ВО «Свобода»

Працівники виконкому вирішили, що до святкового столу добре підійдуть різноманітні смаколики. За власні кошти, яких зібрали 16 тисяч гривень, придбали лимони, яблука, мандарини, банани, каву, чай, печиво, цукерки. Хорошу справу підтримали і підприємці Наталія Фалько та Світлана Оксенюк.

Можна собі лиш уявити, як наші земляки там сумують за рідним, своїми домівками. І велике значення має моральна підтримка солдатів. Вона додає їм оптимізму, віри в себе. Думаю, вони зрадіють навіть більше тому, що ми про них пам’ятаємо, ніж самим гостинцям. Спасибі усім, хто відгукнувся, допоміг зібрати провіант, нашим депутатам Валерію Чернякову та Ігорю Пінісу, які доставлять його військовим. Перемога на всіх буде одна, і йти до неї ми повинні разом. Тож щирі вітання усім воїнам від нашої ковельської громади. Веселих і спокійних їм свят

– зазначив міський голова Ігор Чайка

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.