Білоруський мулосос за 3,3 млн грн прибув до Ковеля і поки немає номерів

28.12.2021 о 14:02 · 1 хв читання

Новий мулосос для «Ковельводоканалу» придбали за кошти бюджету громади через тендерну закупівлю.

Ще на прикінці жовтня 2021 року на аукціоні перемогло столичне ТОВ «ТД Будшляхмаш», яке запропонувало за білоруський спецавтомобіль найнижчу ціну – 3 млн 365 тисяч гривень з ПДВ.

Про прибуття до Ковеля мулососа повідомив сьогодні, 28 грудня, міський голова Ігор Чайка на своїй сторінці у Фейсбуці. На фото – машина ще без номерних знаків.

Новий потужний мулосос з вакуумним і каналопромивним обладнанням вже доставили в УВКГ «Ковельводоканал». За плюсових температур на вулиці машиною будуть проводити профілактичне санітарне очищення колодязів і трубопроводів міської зливової каналізації від мулу та інших забруднень, а також ліквідовуватимуть аварійні засмічення

– зазначає міський голова

Фото зі сторінки Ігоря Чайки у Фейсбуці

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (4)
  1. а те що в РЖКП2 стоїть автомобіль з новим вакуумним обладнанням і нікому не потрібен, це нічого? Для чого було купляти за 3 мільйони те о можна було отримати безкоштовно. Хіба що вкласти тисяч 20 в ремонт авто.

  2. те ж саме можна і про трактора сказати. в Добробут закупили трактори а в жеку гниють без діла. Комусь це вигідно

  3. ну ти іван і чудак. нафіга комусь потрібен твій старий автомобіль чи трактор, якщо за новий можна” бабла срубить”. тим більше що свята на носі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X