Ковельська мерія готується до великого фуршету

11.04.2021 о 19:04 · 2 хв читання
Фото ілюстративне

У Ковелі міська влада оголосила проведення тендеру на так звані кейтерингові послуги.

Очікувана вартість становить 199 тисяч гривень, а організатором закупівлі є виконавчий комітет Ковельської міської ради.

Слово «кейтеринг» з англійської означає – «постачати провізію». Що саме мають постачати за дві сотні тисяч гривень з бюджету міста – йдеться в проєкті договору про надання послуг, який підпише ковельський міський голова Ігор Чайка.

Отож, вітальна кава на 496 осіб – учасників заходу транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна, який відбудеться 20 квітня у Ковелі в новозбудованому приміщенні стадіону «Локомотив». Запланований обід у форматі фуршету та кава-брейк. В обох випадках – теж на 496 осіб. У кошторис також включили сервісне обслуговування – персонал, логістка, меблі, посуд, обладнання тощо.

Про те, що презентація центру має відбутися у квітні говорив координатор проєкту Василь Байцим під час проведення на цьому новозбудованому об’єкті Дня депутата міської ради.

Публікація за темою: Депутатам міськради показали Транскордонний центр діалогу культур

Нагадаємо, комунальне некомерційне господарське об’єднання «Транскордонний центр діалогу культур імені Гетьманів Ружинських» з жовтня 2020 року очолює колишній депутат Ковельської міської ради від «Батьківщини» та ексконсультант попереднього мера міста Юрій Конащук, який тричі(!!!) був засуджений за оборудки із землею, причому останнього разу він потрапив під амністію.

Василь Байцим та Юрій Конащук

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (7)
  1. Чому ви не розібравшись в суті питання, накручуєте??? Це НЕ З БЮДЖЕТУ міста!!!!

      1. У цьому конкретному випадку – це кошти Євросоюзу. Чи представники цього транскордонного проекту мали б самі собі особисто замовити ці послуги (передбачені, до речі, договором?). Можете з таким же успіхом надати підтвердження, що це НЕ кошти проекту?

        1. У цьому конкретному випадку – це кошти Місцевого бюджету (див. вище), все решта – це ваші домисли.

  2. Івахів вже не спонсорує, то починають бюджетні гроші прогулювати. Будуть нам і дороги і двори від Луцького мера та колишньої помічниці нардепа. От для чого вибирають ччччесних журналістів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X