Депутатам міськради показали Транскордонний центр діалогу культур

04.02.2021 16:35

Депутати Ковельської міської ради побували у Центрі діалогу культур, що звели у Ковелі на руїнах колишнього стадіону «Локомотив».

Як інформує міськрада, майже один мільйон євро місто отримало на будівництво першої черги у рамках програми транскордонного співробітництва ЄС «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020». Про це обранцям громади розповів координатор проєкту Василь Байцим. За його словами, у квітні має відбутись презентація центру.

У вересні 2020 року на базі центру створено Комунальне некомерційне господарське об’єднання «Транскордонний центр діалогу культур імені Гетьманів Ружинських» виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Директор Юрій Конащук каже, що завдання об’єднання – координувати діяльність усіх структур, які будуть у його складі, забезпечувати належне утримання території та споруд і подальшу розбудову об’єкта.

Загалом це має бути багатофункціональний комплекс, який займатиметься різноманітною діяльністю. Зокрема, організацією та проведенням змагань, фестивалів, спортивних та мистецьких свят, міжнародних зустрічей. Затверджено міську програму його утримання та розвитку на 2020-2026 роки. Розбудова центру здійснюватиметься поетапно.

Крім того, що зведено підтрибунні приміщення, за кошти міського бюджету завершується другий етап – благоустрій території та будівництво інженерних мереж. Загальна вартість цих робіт – майже 39 мільйонів гривень.

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев поінформував депутатів, що остаточне рішення щодо подальшого використання новозбудованого приміщення буде внесено на розгляд міської ради після його введення в експлуатацію.

Він наголосив, що передбачено і третій етап будівництва. Йдеться про спортивне ядро – футбольне поле, бігові доріжки.

Підсумовуючи, Василь Байцим анонсував, що на одній з найближчих сесій планує провести більш розширену та докладну презентацію планів міжнародної співпраці у науково-освітніх та культурно-мистецьких сферах на базі новоствореного Транскордонного центру діалогу культур.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.