Біля Ковеля на «Войтовщині» продали з аукціону майно державного лісгоспу за 4,2 млн грн

08.04.2024 о 12:44 · 2 хв читання

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях продало з аукціону технічне обладнання філії «Ковельське лісове господарство» державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України».

Про це повідомляється на сайті системи онлайн аукціонів з продажу та здачі в оренду майна «Прозорро.Продажі», що належить та управляється Міністерством економіки.

Згідно з документами, виставлене на аукціон майно лісгоспу розташоване у селі Білин на вулиці Войтовщина, 7. Загалом «з молотка» продали 17 інвентарних одиниць, а саме: козловий кран, 2 технологічні лінії з виготовлення палетів (одна з них – польського виробництва), 6 верстатів різних типів, повітропровід, вентилятор, 3 станки, 2 пилорами та апарат «Циклон».

В електронному аукціоні взяли участь 13 юридичних та фізичних осіб: товариства з обмеженою відповідальністю – «Меблі Ксон» (с. Любарці Бориспільного району Київської області), «Вудленд Україна» (м. Луцьк), «Вігор Брокер» (м. Київ), «Форест-ОВ» (с. Любитів Ковельського району), «Виробничо-комерційне підприємство «Волкор» (селище Цумань Ківерцівського району), «Виробничо-комерційне підприємство «Титан-Україна» (м. Київ), «Волиньекобуд» (с. Смідин Ковельського району) та «Френдт» (м. Вінниця), підприємці Каленський Олександр Степанович (м. Коростень Житомирської області), Савченко Богдан Васильович (м. Кишин Житомирської області) Соломчак Василь Володимирович (с. Дуба Івано-Франківської області), а також громадяни Столяр Оксана Аркадіївна (м. Хмельницький) та Вознюк Антоніна Миколаївна (с. Миловань Ковельського району).

Початкова ціна реалізації майна становила 61 032,57 грн. В результаті трьох раундів аукціону переможцем стало ТОВ «ВКП «Волкор» із пропозицією 4 200 000,00 грн без ПДВ.

Нагадаємо, у червні 2023 року тут з аукціону продали об’єкти нерухомості, які перебували на балансі філії «Ковельське лісове господарство»: столярний і лісопильний цехи, склади, котельні та інші приміщення. При стартовій ціні продажу – 588 858,75 гривні без ПДВ, об’єкти продали за 12 млн 100 тисяч грн. Перемогла на аукціоні місцева підприємиця Сорочук Лілія Петрівна.

Публікація за темою: Нерухомість Ковельського лісгоспу продали з аукціону за понад 12 мільйонів гривень

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X