Біля міжнародного пункту пропуску «Ягодин» завершили капітальний ремонт дороги

У Ковельському районі завершено один із ключових інфраструктурних проєктів – капітальний ремонт автомобільної дороги М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін) на під’їздах до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ягодин – Дорогуськ». Відновили дві ділянки загальною протяжністю 1,9 км.
Про це повідомляє Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України.
Локацію відвідали начальник Відділу розвитку пунктів пропуску через державний кордон Олег Бардис, представники Служби відновлення у Волинській області, місцевих органів влади, прикордонної та митної служб. Серед міжнародних партнерів: координатори проєкту Центру транспортних проєктів ЄС (CEUTP), представники Генеральної дирекції національних доріг і автомагістралей (GDDKiA) та Люблінського управління обслуговування пунктів пропуску через кордон.


Реалізація проєкту стала можливою завдяки підтримці Європейського Союзу – капремонт ділянки автошляху М-07, що є частиною транс’європейської транспортної мережі TEN-T, проведено в рамках реалізації проєкту «Автомобільні пункти пропуску» за програмою ЄС «Механізм Сполучення Європи» (Connecting Europe Facility, CEF). Європейський Союз співфінансує проєкт у розмірі 50% його вартості.
Допомога від ЄС дозволила відновити стан автошляху М-07, зменшити негативний вплив черги транспортних засобів на дорогу, оптимізувати та модернізувати транспортні потоки, підвищити безпеку руху на під’їздах до МАПП «Ягодин – Дорогуськ», який є найбільшим автомобільним пунктом пропуску на кордоні з Польщею.


Капітальний ремонт дороги стартував у червні цього року. Після проведення підготовчих робіт, фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття, влаштовано міцну багатошарову конструкцію нового дорожнього одягу. Виконано комплекс заходів з організації та безпеки дорожнього руху. Також враховано вимоги з безбар’єрності.
Ми щиро вдячні Європейській Комісії та Європейському виконавчому агентству з питань клімату, інфраструктури та навколишнього середовища (CINEA). Дякуємо Центру транспортних проєктів ЄС (CEUTP) за допомогу в координації.
Продовжуємо працювати над реалізацією ще одного проєкту за програмою CEF – будівництво паркувальної зони загальною площею 13 га. Вона забезпечить додаткову безпечну стоянку для 600 вантажівок та буде доповнювати щойно завершений проєкт. Це допоможе вирішити проблеми з чергами вантажівок на узбіччях та забезпечити комфортні умови для водіїв, які очікують проходження кордону.
– йдеться у повідомленні Державного агентства
Фото Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України
Більше про
Відремонтували за державний кошт а зараз віддадуть в оренду в приватні руки і люди ще заплатять раз заплатили податками і заплатять за те що ще їздять, неправильно я пишу!? Суки ж!!!!