На ремонт дороги Ковель – Ягодин потрібно понад 10 мільярдів гривень

28.12.2025 в 17:33 · 1 хв читання

Автомобільна дорога М-07 на відрізку від Ковеля до пункту пропуску «Ягодин» перебуває у вкрай незадовільному стані: через різке зростання інтенсивності руху вона вже не справляється з навантаженням і потребує термінової реконструкції.

На ремонт цієї ділянки потрібно орієнтовно 10,34 млрд гривень, повідомили у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області, – пише misto.media.

Йдеться про 61 кілометр автошляху, який після початку повномасштабного вторгнення став одним із ключових напрямків для експорту, імпорту та перевезення гуманітарних вантажів.

Через це навантаження на дорогу та під’їзди до пункту пропуску «Ягодин – Дорогуськ» суттєво зросло, а технічний стан покриття погіршився.

Плани масштабної реконструкції наразі відкладені через воєнний стан, а шлях підтримують лише в межах експлуатаційного утримання – передусім на найбільш зруйнованих ділянках.

Цього року відремонтували два прикордонні під’їзди до міжнародного пункту пропуску «Ягодин — Дорогуськ» протяжністю 1,9 км.

Раніше в одному з інтерв’ю заступник міністра розвитку громад і територій заявляв, що відрізок Ковель – Ягодин можуть зробити платним. Однак офіційних документів чи рішень щодо запровадження платного проїзду поки немає.

Нагадаємо, на сайті Кабміну зареєстрували петицію з проханням відновити пропуск легкових автомобілів через міжнародний пункт пропуску «Ягодин – Дорогуськ». Збір підписів триває.

Фото Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України

Поділитися

Більше про

Коментарі

Показати коментарі (8)
  1. Думаю, що ці теж задумали великий грабіж,щось там трішки зроблять без гарантії,як це у цивілізованому світі,а решту а то і великий куш піде по кишенях.Згадаєте мої слова і фірми підрядники будуть ті самі, що й дванадцять років тому….

  2. А кримінальні справи, після 2012 як
    закінчились ?
    Розікрали і що ?
    Дороги це як дійна корова,
    хто ж закінчить будівництво….

  3. Окупність дороги сто років,
    а більшість будуть їздити
    по старій.
    Чи варто будувати ?

    1. Окупиться скоро. бо прихватять придорожну структуру \заправки. кафе. СТО…..\

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X