Біля садівничого масиву в Ковелі собака чекає на свого господаря

13.06.2021 о 15:35 · 2 хв читання

Більше тижня у кущах обабіч ґрунтової дороги до садівничого масиву «Калина» (відразу за житловим мікрорайоном «нафтобази»), що у Ковелі, на свого господаря терпляче чекає собака.

Люди кажуть, що налякана тварина кілька днів вперто не хотіла покидати це місце і лише потім стала виходити з кущів та брати їжу. А до цього часу відмовлялася від бідь-якої допомоги перехожих.   

Ковельчанка Валентина, яка цією дорогою частенько їздить на дачу, розповідає, що постійно привозить собаці щось смачненьке, тому добре пам’ятає, якою вона була у перші дні перебування тут.

Тварина була настільки худою, що в неї аж ребра виднілися. А на шиї висів міцно затиснений цупкий шнурок. Він здавлював гортань собаці і вона важко дихала. Нам якимось чином таки вдалося виманити пса на дорогу і звільнити його шию. Тепер він нас признає і радісно зустрічає. Вже не боїться

– розповідає пані Валентина

Добра жінка хвилюється за подальшу долю собаки. Каже, що взяла б її до себе жити, але не має такої можливості.

Поряд з тимчасовим помешканням пса люди поставили посуд з водою, а хтось навіть завбачливо постелив для «гавкуна» порожній мішок.

Поки ми розмовляли, біля нас зупинився чоловік на велосипеді, який рухався у бік садівничого масиву «Калина». Він розповів, що теж привозить бездомній тварині їсти. А ще садівник просить волонтерів подбати про чотирилапого. Принаймні оглянути собаку і за потреби її стерилізувати. Втім, найбільше ці люди мріють, щоб у пса таки знайшовся господар, який якомога швидше забере його додому. Цього ж чекає і сам собака.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X