Ловці грошей і тварин

Зоряна Бодялова
07.02.2023 о 16:15 · 5 хв читання

А ви чули про ловців безпритульних тварин у Ковелі? Згідно з документами, таких є два. І з міського бюджету вони отримують по 12 000 зарплати. Але хто ці люди? Від нас це тримають в таємниці!

Так от, Програма поводження з безпритульними тваринами на 2023 рік передбачає фонд оплати для персоналу: двох лікарів ветеринарної медицини, одного ловця і одного ловця-водія. Що стосується оплати, то це ще не остаточно – розмір грошової винагороди працівників може протягом року навіть зрости – достатньо лише внести зміни в Програму.

Відправила запит і поцікавилась: хто є ці люди? Але директор «Добробуту» Ігор Михалевич і начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства міськвиконкому Сергій Дудка відмовились називати імена, посилаючись на небажання працівників розголошувати персональні дані.

Ми знаємо водіїв Ігоря Чайки, але не можемо знати, хто катає собачок?

Цікаво виходить. Міський голова Чайка не засекретив імена водіїв мерії, але Дудка з Михалевичем чомусь тримають у таємниці імена перевізників обездолених тварин.

Я дуже хочу вірити, що комунальники так же відповідально катають тваринок, як і водії перших політичних осіб в Ковелі. Та щось сумніваюсь…

Судячи з документів, їздити в «Добробуті» люблять. Тільки не знаю, хто: тварини чи Дудка з Михалевичем.

На придбання автомобіля у 2023 році передбачено 325 тисяч гривень, на обслуговування – 60 тисяч гривень.

Ловці отримають у 2023 році по 12 000 грн. Зарплати приблизно такі, як отримують люди за повний робочий день. Та невже у нас кожного 8-годинного робочого дня виловлюють безпритульних тварин? До речі, я ніколи не помічала, щоб «Добробут» звітував перед громадськістю про кількість виїздів і кількість виловлених тварин «Добробутом».

А, можливо, немає ніяких ловців, а кошти, передбачені на їх зарплати, йдуть в кишені начальства? До слова, «Ковель media» уже писав про шахрайську схему – фіктивне влаштування працівників.

Неправомірна відмова у наданні інформації

Жарти – жартами, а відмова розкрити імена працівників – неправомірна. На моє переконання, прізвище та ім’я ловців тварин КП «Добробут» відноситься до інформації, яка не підлягає обмеженню в доступі.

Стаття 5 Закону України «Про захист персональних даних» каже:

Не є конфіденційною інформацією персональні дані, що стосуються здійснення особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень

Нагадаю шановним читачам, що замовник Програми поводження з безпритульними тваринами – виконавчий комітет Ковельської міської ради.

Ловці тварин – працівники КОМУНАЛЬНОГО підприємства «Добробут» отримують зарплати за рахунок МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ. Тому громада має повне право знати, кому платить гроші.

Ми, народ, можемо навіть поцікавитись освітою тих людей, які займають посади, що оплачуються з наших кишень – з міського бюджету. Маємо право знати, чи відповідають їх знання займаним посадам.

Та й посвідчення ці працівники повинні би при собі мати і пред’являти їх на вимогу громадян.

Запитувана мною інформація є предметом суспільного інтересу бо:

  • стосується витрачання бюджетних коштів;
  • стосується захисту тварин (тварини самі не розкажуть, як з ними повелись працівники «Добробуту»).

До речі, про лікарів ветеринарної медицини уже інформація подавалась раніше, зокрема, на сайті Ковельської міської ради – згадка про лікаря ветеринарної медицини КП «Добробут» Аліну Кравчук.

Тобто, коли владі потрібно піаритись, то імена називаються, а коли народ запитує, то починаються ігри в хованки?

І про ветеринарного лікаря Юрія Бакая, який проводить головну процедуру – стерилізацію, теж писали неодноразово.

Тобто, з лікарями все ясно, а от ловці тварин – це «темні конячки» у всій цій історії.

До слова кажучи, у Програмі на 2020-2022 роки був лише один ловець-водій і зарплата була нижчою. Але чому? Мала би скорочуватись кількість нещасних безпритульних тварин, натомість росте число працівників, імена яких ще й приховують від громади.

Темна історія з ловцями – це лише один малий епізод великої історії по боротьбі чи «боротьбі» з безпритульними тваринами в Ковельській громаді.

З 2016 року з міського бюджету в рамках цієї програми виділяються кошти на ремонти приміщень, будівництво і ремонт вольєрів, закупівлю меблів, медичного обладнання та навіть на пропаганду гуманного ставлення до тварин, має популяризуватись масова стерилізація.

До речі, про інформаційну роботу. Чи бачив хтось, як «Добробут» висвітлює свою діяльність щодо безпритульних тварин? Хтось чув, скількох тварин було вилікувано силами цього комунального підприємства? Чи багато хто розуміє, як функціонує програма безкоштовної стерилізації тварин? А кошти на пропаганду гуманного поводження з тваринами виділяють постійно!

Такі посадовці, як Михалевич і Дудка освоюють бюджетні кошти, наскільки ефективно для громади – велике питання.

1738,52 тис. грн передбачено на реалізацію Програми поводження з безпритульними тваринами в Ковельській територіальній громаді на 2023 рік.

Пропоную читачам ознайомитись із Програмою та розподіленням коштів на її реалізацію. Виявляється, спектр заходів – дуже багатий, коштів на які не шкодують. Зоогуманізм? Чи розпил бюджету? Хто більше отримує користі – безпритульні тварини чи чиновники? Нехай кожен дасть оцінку самостійно…

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (17)
  1. вони є власниками конфідеційної інформації по способах відлову собак. державної таємниці по відлову собак новим методом. Тому агенти 007 не можуть бути знані народом.

    1. А вас особисто ще не підзаїбали ці всраті собаки, які носяться табунами і заважають жити? Мене вже цілком..

  2. Можливо автор статті згодиться відловлювати бродячих собак безкоштовно і возити їх власним автомобілем??? Тоді дійсно, посаду ловців потрібно анулювати.

  3. Повлаштовували своїх на ті посади це причина, чому не хочуть казати хто працює там. І Кіндера доця там ветеринар

  4. Я ловець бездоглядних тварин, моя заробітна плата за грудень 2022 року склала 1600 грн.!!! Це за місяць!!!! Чи не бажає вельмишановний автор статті оформитися на роботу ловцем? Чи простогарно для хайпу написати брехливу статейку легше ніж прийти і запитати особисто? Бачте їй імена не розголошують, а може в мене має бути якесь приватне життя? Я не хочу популярності і хайпу як пані Зоряна Шайнюк – борець з корупцією-розведенець котів яка збрехала що її домашні коти безпритульні і принесла їх на стерилізацію по програмі як безпритульних. Чомусь свою брехну пані в статейці не написала. Але певно її в родині московського попа не виховували казати правду, таточко іншому вчив.

  5. Та недоблогерша спочатку хай перевірить яким авто і за який кошт заправленим їздять ті ловці.Чи нащо перевірена інформація,головне хайпанути.Нащо розум-головне піар.Та киньте запит про зарплати ловців за 2022 рік,що є вже дійсно виплаченими і тоді пишіть.Біда нинішного часу,що пише всяк і все,що хоче,а правда нікого не цікавить,головне срачі розвести.

  6. у всій цій компанії лише Юра Бакай нормальний, чесно свої гроші відпрацьовує

  7. Собака на вулиці дуже багато, сьогодні став свідком того,як зграя собак накинулась на дітей,які виходили з школи номер 11… Де ті хвалені ловці за 12тис.грн.? Гроші розкрадають,а толку немає. Собаки які бродили статями, так і бродять і їх кількість не зменшилась. Ще раз запитую де ті ловці? Де плоди їхньої праці?Дивлюсь на ці коменти і таке відчуття, що це все пише одна й та сама людина,яка зацікавлена в цих коштах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X