У поминальну неділю за упокій спочилих молилися поруч з купами сміття

24.04.2023 о 20:38 · 2 хв читання

Вчора, 23 квітня, була поминальна неділя. На діюче ковельське кладовище, що на вулиці Варшавській, з усіх усюд з’їхалися люди, щоб провідати і помолитися за упокій спочилих свої рідних і близьких, знайомих. І дуже прикро, що комунальні служби нашого міста байдуже ставляться до своїх прямих обов’язків.

Як відомо, водонапірна колонка одна – на початку кладовища, а між секторами пройти неможливо.

Невже за стільки років неможна хоча би висипати щебнем, бо як пройде дощ, то це ще той квест: як пройти непрохідні стежки?!

Купи сміття, яке давно не вивозилося валяється горами біля смітників, на доріжках, поміж пам’ятниками.

Читала, що гроші виділяють на облаштування міських кладовищ. Цікаво – це гроші на вітер, чи і так зійде якось?! Люди, не будьте байдужі, це велика проблема нашого міста!!!

– пише до «Ковель media» одна з ковельчанок

Справді, за стан на кладовищі є відповідальна особа, якій виділяють з місцевого бюджету чималі кошти.

Відповідно до проведеного в лютому 2023 року тендеру, начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Ковельської міської ради Сергій Дудка та директор комунального підприємства «Добробут» Ігор Михалевич уклали 2 березня договір про надання послуг з утримання кладовищ у місті Ковелі і підписали додаток до нього. «Добробут» зобов’язався до 31 грудня цього року двічі на тиждень прибирати кожне кладовище, вивозити звідти сміття. Ціна договору становить більше 3 мільйонів гривень (з ПДВ).

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (12)
 1. Колонка на початку і далі теж є,бо я набирала воду.За великим прожектором.

 2. Дійсно такого засраного кладовища вже давно не було в Ковелі.Невже хоч перед проводами не можна вивезти сміття.Позорище для влади.Та як би нормальний міський голова то аж би засмерділо за Яковлєвими,Дудками,Михалевичами.

 3. Сміття сміттям.
  А оте болото під ногами, то жах,
  За такі гроші щорічні мав би бути асфальт.
  Ганьба!

 4. Сміття вивозили на свої очі бачила,але в суботу було дуже багато людей які прибирали могили,в неділю також люди хто з далека прибирали на проводи старі квіти,можливо не встигли вивезти,за дорогу між рядами так ганьба болото немає де пройти

 5. Хлопці хто має буса? Давайте вивезем те сміття й висипемо Чайці в Кабінет бо там й ремонтник дорогий й бруківочка вистелена на площі нехай відчує як то воно в смітнику перебувати

 6. Коли “Верес “обслуговував кладовища то і пофарбовані бордюри були,колонки скрізь стояли. А то з одного кінця в інший по воду йти потрібно. Та й на міському кладовищі , що по вул. Незалежності, дерева вирізали. А як став “Добробут” то і сміттєві баки не скрізь стоять. Не говорячи про решту.

 7. Принести китайські пластмасові квіти і через рік їх оновити – це вшанування померлих?????

 8. заборонити штучні квіти на кладовищах, буде чистіше, екологія менше буде стразджати і людям дешевше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X