Кладовище у Ковелі на вулиці Незалежності заросло хащами, а кущі – вище пам’ятників

12.07.2023 о 18:06 · 2 хв читання

Ковельчанка Людмила Грицюк, яка недільного дня відвідала могилу свого батька на кладовищі у центрі Ковеля, потрапила у хащі. Після того, як комунальники зрізали акації, вони розрослися кущами й стали вище пам’ятників.

Про це жінка написала «Ковель media», додавши до розповіді фотознімки.

Міське кладовище – це непролазні хащі! У неділю зайшла на кладовище, остовпіла від повного безладу. За що комунальники отримують зарплату?! У них є керівник?! За совість промовчу, бо вона повністю відсутня. Зрізали акації, то вони розрослися кущами вище пам’ятників. Трава зовсім не коситься, бо в ріст людини. Сміття лежить невивезене. Так не має бути!!! Противно за такі комунальні служби, які повністю бездіяльні! Ковельчани, потрібен розголос, щоб керівник проснувся, пройшовся і подивився на власні очі. Кущі, які розрослися, можна вивести кропленням гербіцидами. Гроші виділили на догляд за кладовищами, то цікаво де вони поділися?

– пише Людмила Грицюк

Нагадаємо, відповідно до проведеного в лютому 2023 року тендеру, начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Ковельської міської ради Сергій Дудка та директор комунального підприємства «Добробут» Ігор Михалевич уклали 2 березня договір про надання послуг з утримання кладовищ у місті Ковелі і підписали додаток до нього. «Добробут» зобов’язався до 31 грудня цього року двічі на тиждень прибирати кожне кладовище, вивозити звідти сміття. Ціна договору становить більше 3 мільйонів гривень (з ПДВ).

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (14)
  1. Гроші розкрадають… Нічого не роблять… Совісті ноль… Одні бариги при владі…

  2. Я кожного року спостерігаю одну і ту саму картину.Раз на рік , перед Паскою, приходять родичі померлих і сміття з могили рідних перекидають на сусідні могили, або відносять за метр- два. Це стосується вказаного Вами кладовища по вул Незалежності. Ви або платіть, або прибирайте самі. Я розумію той факт, що я не вспрмозі буду через декілька років прибирати могилку, але готовий певну суму сплачувати за її догляд вже зараз. До речі про акації. Їх зрізали декілька років тому і біля свох родичів я ці хащі знищив ще чотири роки назад. Так що до батьків треба навідуватись частіше.

  3. Цим займається КП “Добробут” всі питання туда. Бабло транжирити разом з владою вони уміють

  4. Є влада, є відповідні служби тільки відповідальності немає .
    На догляді за кладовищем багато не вкрадеш ось і вся причина.
    Давайте самі прибирати, дороги робити, в під’їздах ремонт і т.д…
    А влада буде по крупному працювати там де можна щось вкрасти.

  5. Це кладовище пора знести. Останнє поховання на ньому більше 40 років тому.

      1. Ждеш кацапів, хочеш, щоб вони тебе живцем поховали на совіцькому цвинтарі?

  6. Як це знести? Там тисячі людей відвідують рідних! Комунальні служби мають навести порядок!!! Це їхній обов’язок!!! Прості люди не можуть спилювати дерева!

    1. А от так. Це ж залишок совка. В нас зараз модно все таке зносити і перейменовувати. Настав час.

  7. Те саме робиться на кладовищі на Володимерській, все заросло, пройти не реально.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X