До могил не пройти: кладовище у центрі Ковеля заросло акацією

11.08.2021 11:11
Фото: Людмила Грицюк

У Ковелі містяни скаржаться на занедбаність кладовища, яке розташоване на вулиці Незалежності. Тут масштабно розрослася акація, за якою уже не видно пам’ятників.

Про це пише Людмила Грицюк у Фейсбуці.

Вона побувала на міському кладовищі і побачене дуже засмутило.

Щоб дійти до могили потрібно мати косу і сокиру, щоб прорубати і викосити прохід! Потрібно кричати, вимагати, а хочеться плакати, бо такого безладу ніколи не бачила: всі пам’ятники сховані за акацією, яка розрослася масштабно, сміття давно вже не вивозили, трава теж не коситься! Можливо відповідні служби не бачать!!!

– йдеться у дописі

Нагадаємо, за благоустрій та поточне утримання кладовища на вулиці Незалежності, а також двох інших кладовищ міста, відповідає комунальне підприємство «Добробут», яке у грудні 2020 року перемогло в тендері на цей вид робіт. З міського бюджету комунальникам на 2021 рік виділяється 1 млн 395 тисяч гривень. 

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Комусь спало на думку зрізати старі акації, от і результат. З коріння наросла неймовірна кількість молодих пагонів, з якими боротися просто даремно. Так само “розумникам” спало на думку осушити болото перед ветклінікою, та насадити парк. Результат- у всіх підвалах та городах в районі “Черемушки” стоїть вода, а з парку виріс нікому не потрібний ліс. Догосподарювались…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.