За могилами загиблих воїнів доглядають у Ковелі по-різному

30.06.2021 16:56

На старому кладовищі у Ковелі, що розташоване на вулиці Незалежності, є могили воїнів польських, які загинули під час польсько-радянської війни 1919-1921 років, і радянських, котрі полягли в роки Другої світової війни. У плані благоустрою контраст між ними разючий: одні поховання прибрані, інші – заросли травою.

За могилами поляків піклуються самі поляки, які приїздять з-за Бугу. Кажуть, що допомагає в цьому і Ковельське товариство польської культури імені Єви Фелінської. Покосити траву на похованнях радянських бійців нема кому.

До речі, таблички на могилах австрійців та німців періодів Першої та Другої світової війни теж доглянуті і не в будяках, біля їхніх пам’ятників прибрано.

За благоустрій та поточне утримання кладовища на вулиці Незалежності, а також двох інших кладовищ міста, відповідає комунальне підприємство «Добробут», яке у грудні 2020 року перемогло в тендері на цей вид робіт. З міського бюджету комунальникам на 2021 рік виділяється 1 млн 395 тисяч гривень. За такі гроші комунальники могли би і покосити алею воїнських поховань, щоб не було соромно хоча би перед гостями з Польщі.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.