Після районної влади до військових на схід поїхали міські керівники

02.06.2023 о 16:04 · 2 хв читання

Нещодавно до наших військових на схід їздили районні керівники разом із депутатами. Відразу після них на сході побували перші посадові особи міста – мер Ігор Чайка зі своїм першим заступником, лучанином Тарасом Яковлевим та заступником Віктором Жигаревичем.

Міські керівники відвідали місце виконання бойових завдань 54-го батальйону 100-ї окремої бригади територіальної оборони, і для потреб військових частин А7028 та А7063 передали те, що було зібрано на їх замовлення, – повідомляє сьогодні Ковельська міська рада.

Спасибі нашим партнерам з литовського міста Утена. За їх благодійні кошти було придбано один автомобіль, зарядну станцію RIVER MAX, супутники-модеми Starling, інвертори.

На схід доставили два автомобілі, ноутбуки, акумуляторні ланцюгові пили Dnipro-M DCS-200BC Dual, квадрокоптери Dji Mavic та запасну батарею, військово-польові костюми, затіняючі сітки, чорну плівку, елементи живлення GR 9V крона, акумуляторні батареї Dnipro-M BP-240 4 A/r.

Керівники міста передають величезні вітання й подяку від наших військовим усім, хто долучився одноденним заробітком, благодійними внесками, ремонтом, логістикою до цієї допомоги – працівникам виконавчого комітету Ковельської міської ради, освіти, соціального захисту, підприємству теплових мереж «Ковельтепло» (директор Володимир Бойко), колективу КП «Добробут» (директор Ігор Михалевич), працівникам залізниці, пасажирського вагонного депо (начальник Олександр Стречен).

Розмовляли про майбутню допомогу нашим захисникам. Радий був зустрітися, потиснути руку, подякувати від усієї громади. Те, що побачили на своєму шляху, жахає. Як понівечила нашу землю війна, скількох родин позбавила домівок. Хай Бог береже наших хлопців і хай якнайшвидше буде перемога. Для цього маємо і далі гуртуватись та підтримувати ЗСУ

– поділився Ігор Чайка після поїздки

Чому нашим військовим на схід доставляють необхідну допомогу саме керівники – невідомо.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (11)
  1. А чому їздить Президент, депутати,волонтери, та ж сама районна рада? Підтримати і допомогти? Чи теж до виборів? Ви у своїй тупій ненависті вже втрачаєте міру.

  2. Тим чортам аби тільки покататися за чужі гроші, то одні їздили, то інші… Добре так, за кошти ковельчан кататися то в європу то до хлопців… Займіться роботою! 😡😡😡

  3. А не стидно після того як підроблювали підписи військових дивитися тепер ним в очі???

  4. А чого не пишете скільки гуманітарки вкрала жінка Чайки за час війни? Показати склади де те все хавали?

  5. О бля!!!! тепер всі пороблять собі посвідчення Учасника бойових дій. Ще й поранення будуть мати. дехто ще й групу інвалідності отримає

  6. Колись В лИТВИН злітав в Бєлград на пару годин і став учасником бойових дій. Наші теж шанс не упустять. Впевнений на 100.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X