Біля селища Голоби розпочалися дорожні роботи на автошляху М-19

18.06.2021 13:28

На Волині продовжується відновлення важливої транспортної магістралі державного значення М-19. Нині активні будівельні роботи розпочалися на відрізку дороги, що проходить через селище Голоби Ковельського району.

Наразі на цьому відрізку дороги М-19 будівельники позбуваються старого, зношеного дорожнього покриття та розпочинають вкладання основи з обробленої цементом щебенево-піщаної суміші, – повідомляє Волинська обласна державна адміністрація.

Автомагістраль М-19 – одна із ключових доріг Волинської області. Тож відновлюють дорогу державного значення в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Відрізок дороги М-19 у селищі Голоби був предметом нарікань і для водіїв, і для пасажирів не один рік та потребував негайного капітального ремонту, як і вся автомагістраль М-19 Доманове (на м. Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м. Бухарест). Відтак сподіваємося, що амбітні плани дорожників про відновлення у 2021 році М-19 по усій протяжності Волині будуть успішно реалізовані

– переконаний голова ОДА Юрій Погуляйко

Фото Волинської ОДА

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.