«Острівці смерті»: депутати вимагають відкорегувати проєкти щодо острівців

20.09.2021 18:00
Фото: Волиньрада

Депутат обласної ради Юрій Ройко звернувся до голови Волинської ОДА а також до начальника Служби автомобільних доріг в області щодо встановлення так званих «острівців безпеки» в рамках проєкту «Велике будівництво».

Зокрема, на відрізку Голоби – Ковель на міжнародній автодорозі М-19 були встановлені технічні засоби регулювання дорожнього руху та захисту пішоходів. Проте, через відсутність належного освітлення та попереджувальних дорожніх знаків ці острівці стають причиною аварій, – повідомляє пресслужба обласної ради.

Вже помітно на нещодавно влаштованих острівцях побиті бордюри та зруйновану бруківку. Вони «розфарбовані» слідами шин та побудовані всупереч інженерної логіки та здоровому ґлузду. А що буде взимку під час снігопаду та ожеледиці? Хто спроєктував ці острівці? Можливо і були благі наміри зробити рух безпечнішим, але ситуація, що склалась, свідчить про протилежне

– зазначає Юрій Ройко

Тож депутат звертається з проханням переглянути та внести зміни до проєктів щодо влаштування острівців безпеки, згідно Національного стандарту України, або розглянути доцільність їх встановлення в принципі.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Бач як за людей переживають! А чи нема в тому зверненні лічної вигоди? Ганяти на новенькій дорозі на джипах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.