Острівці безпеки від Голоб до Ковеля можуть стати острівцями смерті, – голова райради

17.08.2021 13:29
Фото: ТРК Аверс

На дорозі М-19 на відрізку від Голоб до Ковеля дорожники встановили острівці безпеки, які замість того, щоб заспокоювати рух, навпаки, стають причиною аварій.

Про це розповів депутат Волинської обласної ради, голова однієї з постійних комісій облради, радник голови Луцької районної ради Юрій Ройко, повідомляє сайт райради.

Як відомо, цю дорогу якраз ремонтують в рамках Програми Президента України «Велике будівництво».

Згідно з Національним стандартом України, острівці безпеки є засобами заспокоєння руху. Про них мають попереджати дорожні знаки, а самі острівці повинні освітлюватися належним чином та виготовлятися із матеріалів, які не піддаються корозії.

Проте вимог у встановлені острівців безпеки, на думку Юрія Ройка, дорожники не дотримуються, що призводить до аварійних ситуацій.

Вже помітно на нещодавно встановлених острівках безпеки сліди ударів та зруйновану бруківку. Незрозуміло, хто спроєктував ці острівки безпеки. Можливо і були благі наміри зробити рух безпечнішим як для пішоходів, так і водіїв, але ситуація, що склалася, свідчить про протилежне. Вже трапилося кілька аварій. Острівки безпеки постають серед дороги, вони не освітлені, знаків немає і взагалі вони побудовані всупереч логіці

– вважає Юрій Ройко

Публікація за темою: На Ковельщині через «острівець» на дорозі розбилася автівка

Він має намір звернутися із депутатським запитом до голови Волинської ОДА та керівника Служби автомобільних доріг щодо доцільності встановлення острівків безпеки.

Це велика президентська програма ремонту доріг і дуже прикро, що місцеві можновладці дискредитують цю ідею. Поки не трапилося серйозних ДТП та поки ще тривають ремонтні роботи треба внести зміни у проєкт ремонту відрізку дороги М-19

– розповів Юрій Ройко
Юрій Ройко та Олександр Омельчук / Джерело: «ВолиньPost»

Як зазначив голова Луцької районної ради Олександр Омельчук, який має 25 років водійського стажу, нещодавно встановлений острівець безпеки у селі Колодяжне, якщо їхати зі сторони Ковеля, – острівець підвищеного ризику небезпеки.

Там настільки вузький проїзд, що взимку на цій частині дороги будуть масові аварії через ожеледицю та снігопади. Острівець безпеки стане острівцем смерті. Ситуація вимагає негайно втручання і контролю

– наголосив Олександр Омельчук
Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Ройко ти чий заказ виконуєш? Якогось муділи на крутому Джипі який їде з Луцка на Світязь?
    Вся Європа так їздить і нічого. А зараз просто йде ремонт дороги, і є знаки обмеження під час робіт. Виконуй все по правилах , і все буде добре.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.