Будівлю і сарай з гаражем продали на аукціоні за 2 млн грн

13.05.2021 о 08:37 · 2 хв читання

У Ковельському районі майно, яке оцінили в 1,3 тисячі гривень, продали за два мільйони.

Такі результати аукціону з продажу групи будівель, які належали Держпроспоживслужбі у Турійську, – пише Юлія Малєєва у «Волинських новинах».

Наприкінці березня цього року аукціонна комісія Фонду держмайна затвердила протокол засідання комісії з продажу груп інвентарних об’єктів. Зокрема, на аукціон виставили будинок інспекції, загальною площею 74 кв м, сарай та гараж. Усі вони були збудовані у 1967 році. Власником цього майна є Держпродспоживслужба.

У будинку – бетонний фундамент, стіни та перегородки цегляні, шиферна покрівля, дерев’яне перекриття та дощата підлога. Є електропостачання та водне опалення. Гараж має площу 14,9 кв м, а сарай – 21,8 кв м. Розташовані ці об’єкти на земельній ділянці, площею 581 кв м.

Стартова ціна за це майно була встановлена в розмірі 1 307,36 гривні. Однак продали її в 1,5 тисячі разів дорожче.

На аукціон, який відбувся 6 травня, свої пропозиції подали 8 учасників. Найбільшу суму, а це 2 мільйони гривень, запропонував Тарас Ковальчук.

Фото: Волинські Новини

Компанією, яка запропонувала другу за величиною суму за ці об’єкти є ФГ «Аміла», яке виявило намір заплатити 277 777 гривень.

Договір з переможцем наразі не підписаний. Якщо покупець, який запропонував найбільшу суму не підпише протокол впродовж тижня, переможцем аукціону оголошується друга компанія. Якщо друга компанія відмовляється, аукціон оголошується повторно.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X