Будівлю і сарай з гаражем продали на аукціоні за 2 млн грн

13.05.2021 08:37

У Ковельському районі майно, яке оцінили в 1,3 тисячі гривень, продали за два мільйони.

Такі результати аукціону з продажу групи будівель, які належали Держпроспоживслужбі у Турійську, – пише Юлія Малєєва у «Волинських новинах».

Наприкінці березня цього року аукціонна комісія Фонду держмайна затвердила протокол засідання комісії з продажу груп інвентарних об’єктів. Зокрема, на аукціон виставили будинок інспекції, загальною площею 74 кв м, сарай та гараж. Усі вони були збудовані у 1967 році. Власником цього майна є Держпродспоживслужба.

У будинку – бетонний фундамент, стіни та перегородки цегляні, шиферна покрівля, дерев’яне перекриття та дощата підлога. Є електропостачання та водне опалення. Гараж має площу 14,9 кв м, а сарай – 21,8 кв м. Розташовані ці об’єкти на земельній ділянці, площею 581 кв м.

Стартова ціна за це майно була встановлена в розмірі 1 307,36 гривні. Однак продали її в 1,5 тисячі разів дорожче.

На аукціон, який відбувся 6 травня, свої пропозиції подали 8 учасників. Найбільшу суму, а це 2 мільйони гривень, запропонував Тарас Ковальчук.

Фото: Волинські Новини

Компанією, яка запропонувала другу за величиною суму за ці об’єкти є ФГ «Аміла», яке виявило намір заплатити 277 777 гривень.

Договір з переможцем наразі не підписаний. Якщо покупець, який запропонував найбільшу суму не підпише протокол впродовж тижня, переможцем аукціону оголошується друга компанія. Якщо друга компанія відмовляється, аукціон оголошується повторно.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.