Будуть розробляти дизайн-проєкт приміщень Ковельської мерії

12.07.2021 12:02

У Ковелі міська влада взялася за розробку дизайн-проєкту приміщень адміністративної будівлі на вулиці Незалежності, 73.

Відповідний тендер на закупівлю професійних дизайнерських послуг провів 8 липня виконком Ковельської міської ради. Перемогу здобула єдина учасниця торгів – приватна підприємиця Юлія Рогожина із села Жидичин Луцького району Волинської області, основний вид її діяльності – діяльність у сфері архітектури.

Згідно умов договору, строк надання послуги з розробки дизайн-проєкту приміщень адмінбудівлі – до 30 липня 2021 року. Вартість робіт становить 49 тисяч гривень.

Через тендер виконавчий комітет замовив і послуги з обстеження технічного стану адміністративної будівлі. Тут теж одноосібно перемогла Юлія Рогожина. Вона має обстежити об’єкт до 23 липня цього року за 45 тисяч гривень.

Виконком також оголосив тендер на придбання зовнішнього світлодіодного екрану з очікуваною вартістю 602 тис. 036 грн. А ось оголошені торги із закупівлі мобільного подіуму (247 тис. 504 грн) та двох мобільних туалетних кабін (біотуалети) для людей з обмеженими можливостями (120 тис. 400 грн) не відбулися.

Усі три закупівлі проводилися у рамках впровадження проєкту технічної допомоги Європейського Союзу «Транскордонні центри діалогу культур Польща-Білорусь-Україна».

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.