«Бус» із Ковеля призвів до пікету обласної прокуратури

Під будівлею обласної прокуратури у Луцьку Євген Шаповаленко, з міста Кам’янець-Подільський Хмельницької області, влаштував одиночний пікет проти дій державної виконавчої служби Волині.

Про це інформує Суспільне, якому пікетувальник розповів, що 18 червня купив у чоловіка з Ковеля мікроавтобус. Коли транспортний засіб почав переоформляти на себе, виникли проблеми, які за словами Євген Шаповаленко, йому створили у державній виконавчій службі.

Вирішив перереєструвати це авто на себе. Коли я приїхав в МРЕО мені сказали, що попередній власник мав борги, які були занесені у державний реєстр боржників

– розповідає Євген Шаповаленко.

Зі слів жителя Хмельниччини, попередній власник мікроавтобуса у 2019 році мав проблеми через перевезення близько трьохсот кілограмів сиру через кордон. Вилучений товар вже рік не можуть утилізувати.

Юридично… поки цей сир, не утилізується доти ця справа буде відкрита

– каже новий власник автівки.

Від прокуратури Євген Шаповаленко поїхав в офіс державної виконавчої служби, що на Володимирські, 1 у Луцьку. Зі слів виконавців, утилізувати сир не можуть, бо ніде.

Придбав транспортний засіб по генеральному дорученню, а власником транспортного засобу є особа, яка знаходиться в реєстрі боржників. Дійти до того етапу, щоб була фірма утилізатор – ми ще над працюємо,

– відповів начальник управління забезпечення примусового виконання рішень у Волинській області Артем Ляшенко.

Євген Шаповаленко каже, що не поїде з Луцька поки не буде відповідної реакції з боку виконавчої служби Волині. Каже: стоятиме під прокуратурою завтра, якщо проблему не вирішать, розпочне голодування.

Фото і відео Суспільного


Вам може бути цікаво

У Ковелі автомобіль злетів у кювет і перекинувся.

Луцький терорист: у центрі міста пролунали вибухи

У центрі Луцька чоловік забарикадувався в автобусі та взяв заручників

Потяг з Ковеля до Києва не зупиняється у Здолбунові та Рівному

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.