Чоловіки-переселенці на Ковельщині не охоче стають на військовий облік

14.04.2022 о 17:14 · 1 хв читання
Ольга Черен

Про це заявила начальник Ковельської районної військової адміністрації Ольга Черен в інтерв’ю Громадському інтерактивному телебаченню.

В ефірі ГІТ у проєкті «Волинь на варті. Разом до перемоги!» вона сказала, що у Ковельському районі є близько 14 тисяч переселенців, які зареєструвалися на сьогоднішній день.

Я б не сказала, що це дуже багато, тому що теж все-таки боязнь нашого близького сусідства з Білорусією. Найбільше, звичайно, переселенців у місті Ковелі. Вони розміщені по громадах і комунальних закладах. Деякі вже знайшли собі роботу.

На жаль, на сьогоднішній день з тих переселенців, що прибули, десь 860 чоловік всього-на-всього стоять на військовому обліку… По селах простіше: по селах знають, де вони проживають і прикладають зусиль, щоб вони ставали на військовий облік. Найскладніша ситуація в місті Ковелі, де буває так, що жінки реєструються, а чоловіки десь собі ховаються… Їх же не забирають всіх, але мусять бути на військовому обліку

– сказала Ольга Черен
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (6)
  1. Бар “Отто”.Дуже багато чоловіків відповідного віку проводять там непогано час.

  2. Ховаються в “ОТТО ” і в парку з собачками , бо ж їм потрібно ” кошерно отдохнуть, устали от всего ” …

  3. ЧОМУ не ходять по місту патрулі з хлопцями з тероборони і не перевіряють документи у мужиків , а можливо це диверсанти У НАС ВІЙСЬКОВИЙ СТАН !!!

  4. Класік після 18.00 тьма переселенців. Завітала б туди тероборона і перевірила документи. 100% більшість з них не перебувають на обліку!!! Їм краще тихенько в барах сидіти, а наші чоловіки будуть їх міста захищати…

  5. Слава Україні! Слава Нації! 💛💙
    і пиZдєць російській федерації..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X