Чому Волинь отримує 190 Мвт, а Ковель лише 5 Мвт? – Ігор Чайка

06.12.2022 о 22:06 · 2 хв читання

Ковельський міський голова Ігор Чайка виступив сьогодні, 6 грудня, з терміновим відеозверненням. І стосується воно критичної ситуації, яка зараз складається в Ковельській територіальній громаді.

За його словами, третій тиждень заявлені графіки планових, а тепер уже – стабілізаційних відключень електрики, не працюють взагалі!

Сьогодні в окремих районах світло в оселях подавали не більше години-півтори.

Є ряд питань, на які хотілось би почути відповіді. 6 грудня на Ковель подали 5 Мвт при тому, що область орієнтовно отримує 190 Мвт. Чому друге за чисельністю населення місто в області отримує менший ліміт електроенергії, ніж, наприклад, Ківерці? В чому тут справедливість?

Чому заявлені Волиньобленерго графіки «чотири через чотири» працювали лише в суботу-неділю 3-4 грудня?

Ми прекрасно розуміємо, що йде війна. Є ліміти на електроенергію. Ми, як і всі, готові проходити через ці обмеження. Але ковельчани чітко фіксують несправедливий розподіл! Бачать, що графіки зовсім не відповідають дійсності.

Понад 120 звернень на «Гарячу лінію» міського голови лише за сьогодні. Десятки повідомлень в соцмережах. Колективні скарги під час особистого прийому громадян, який я проводив 5 грудня.

Повторюю! Люди готові терпіти, якщо цей розподіл справедливий! Але його немає! Є інформація, що ряд деревообробних підприємств поблизу Ковеля, користуючись корупційними зв‘язками, у час війни використовують ліміти, які мали б йти на обігрів осель, хоспісу, дитсадків та шкіл.

У мене запитання: невже світло і тепло для дітей, батьки яких воюють, менш важливе, ніж прибутки від деревообробки???

Так, бізнесу потрібно працювати, щоб підтримувати економіку. Але точно не за рахунок звичайних людей.

Міський голова не має кнопки для вмикання електроенергії. Я не складаю графіків. Але сьогодні використовую своє право вийти в публічний простір і в такий спосіб захистити інтереси громади, коли інші способи не діють.

Я звернувся з офіційним листом в правоохоронні органи, до обласної військової адміністрації з вимогою негайно розібратися з цим питанням. Дати пояснення, куди дівається ліміт електроенергії, виділений для громади? І зробити це якомога швидше. Чекатиму на негайне реагування правоохоронців!

– зазначає Ігор Чайка
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (96)
 1. Напишіть контакти вищих установ,куди звертатись і скаржитись!Будемо і ми прості люди туди писати і колективно скаржитись,а то і дійсно геть вже обнагліли!!!!
  Разом ми сила!!!

  1. Якщо не працюють графіки, а вони не працюють, навіщо їх публікувати і казати, що ми працюємо згідно графіка. Графіки працювали лиш кілька днів. Не скаржусь, але якось планувати свою роботу потрібно. Навіть, якщо дають енергію менше, але згідно графіка – ти плануєш. І дивлячись на те, що сусіднє село на тій же лінії має світло, а у нас його немає- постає питання про справедливість. І де шукати ту справедливість, попри те, що й комітет створено, який має слідкувати за справедливим розподілом енергії. Куди звертатись?

   1. Писати до попів московського патріархату, щоб вони повернули рускій мір в рашку і пішли разом з ним.

   2. Ви бачите тільки те що у сусідньому селі є, а в той час коли у вас є, а в сусідньому нема, не бачите. Я живу в місті, і у мене нема, а сусідній будиноксвітиться, але в той час як у нас світиться, то у сусідньому нема, це і є розподіл, по можливостях.}

    1. Це не зовсім так, у нас дійсно були випадки коли у сусідніх селах у яких графік співпадає з нашим світло було, а у нас чомусь вимикали менш ніж через годину

  2. В нас ніколи не буде нормальне відношення до людей..тому що хто має владу всі тільки наживаються на простих людях, це було є і буде..Як би перевірки були частіше, щоб трохи хоч боялись тожі може щось і було б..кому війна,а кому бізнес, а хтось як жив так і живе і похуй що війна,в когось те світло і не згасає, а в когось немає по два дні..і так само все робиться до чого не візьмись,чому при владі завжди такі люди яких хочеться поливати гамном, а нормальних одиниці!!!!! Вже можна хоч в такий час лихий для нас об’єднатись і поступати по совісті, закінчиться війна і крадіть далі як крали і наживайтесь

 2. Це все той гандон Семенюк зі своїми пилорамами. Сраний лісоруб, бляха! Не найдеться на нього управа?

  1. Я вже заїбався красти те дерево всім за все плати кожен дивиться щоб поклав щось у карман!!!

  2. Диванні експерти 😂😂😂 думаю людям , які там працюють і залишаться без зп не сильно треба буде те світло , якщо не буде змоги за нього платити

   1. Той самий Ковель 2, де забули про електрику пише:

    Ну то давай всі будуть без світла сидіти, щоб пару пілорам працювало.
    Хай власники купляють генератори.
    Я тоже, щоб можна було працювати і заробляти витратила кошти.

    1. В торіську живе у мене друг так там світло вимикали лише під час прильотів по Ковелі і тоді коли пропало світло по всій Україні, і більш ніколи не вимикають світло. Це не справедливо.

   2. Думаю якщо населення економить то можуть і пилорами працювати трохи менше

  3. І без пилорам хватає уйобків.
   Напевно, вже черга елітних авто біля Волиньобленерго.

 3. треба звонити на телебачення, так як в тому ж Любешові не відключають світла взагалі, там немає ніяких відключень. чомусь Ковель економить за всю Волинську область. а ще краще викликати СБУ в Волиньобленерго

  1. Та ні брати лопату і бити по лобі депутатам бо ім недоходить, щоб дійшло бо тут сбу і інші структури невпораються

    1. До того що без відома іх нічого просто так не проходить в нашому містечку;)

     1. Йдемо спалимо ті підприємства !

     2. Тупе до цього депутати ніякого відношення немають все вирішує волинь обленерго

  2. Горохів теж майже не вимикають.В Луцьку теж бардак.В списках нема,а по 3 рази на добу вимикають.

   1. Якщо наприклад є прилегла глуха вулиця, а центральна є у списках то відповідно і її вимкнуть так як лінія йде через центральну. І так, зараз вони по три рази вимикають по 4 години, як і обіцяли, нажаль.

  3. Нововолинськ теж сидить без світла, бо напевно наше світло іде на кроноспан

  1. Я вже заїбався красти те дерево, кожен дивится аби йому поклав щось у карман!!!

 4. Я в загалі не розумію цю дескусію… . Пилорами і так далі. Потім будем розбиратися. А на даний момент кого не влаштовує 1.5 год в день під теплим і сухим одягом і ковдрою у власній квартирі чи у домі,то можете на передову до хлопців де немає таких умов. Майте Бога в грудях Люди.

  1. Ні,ми зараз будемо розбиратися всією областю,а пилорами будуть потім робитися.Майте Бога в серці!

   1. А робота тільки на пилорамах Колодяжне і Тойкута більше ніде нема роботи тільки крадений ліс різати?

  2. Ми напередовій відбули зараз залижим поранення і повернемся спали при мінус 10 у воді тепер наші жінки діти внуки мерзнуть за1 годину неможливо нагрітись чому одним світло жінка під боком втеплі а нам холодні ямкі і рідні мерзнуть за кого воюємо ми повернемось і спитаємо.

  3. Думаю коли в нас на 6 год підрят вимикають світло і дитині не можна зробити каші чи чаю, а у сусідньому селі цілодобово працює сушка дерева, власник якої сидить 9міс закордоном і дає розпорядження запускати всі камери то мовчати не потрібно

  4. гавно ти обосране. наши діти на передовій з 14 року. так чому ми повинні сидіти в темрчві і душити малих внуків газом коли рядом на грушевського дом сіяе цілими дніми а на володимирській котельня робить круглі суткм.. і ще гніда аби ти ьув на війні то не писав би дерьма..кого захищаеш запроданець

  5. А, ми просто не знали, що наші хлопці на війні для того щоб ми без електропостачання сиділи… Якщо чоловік на війні мерзне, то жінка з дітьми має вдома мерзнути в темноті і в холоді!

  1. чайка а навіщо ти нам якщо ти не можеш керувати містом..за що ти отримуеш гроши.. чогго ти ліз в мери..

 5. Я прекрасно розумію що робиться в державі і знаю що з енергосистемою але і ви теж повинні розуміти що людям потрібно на щось жити я теж працюю на деревообробному підприємстві і через ваші відключення у нас майже весь листопад не було роботи і заробітку але зараз бізнес відновився взвьязку з тим що ми установили генератори і взагалі замість того щоб іти і поліцію і жалітися на пілорами краще би проіхаися по них і подивилися чи є там генератори чи ні

  1. Та куда той чайка може поїхати сам? Він же нічого не тямить. Ото написали текст він і прочитав. Говоряща голова. Звідки він знає де гроші беруться в економіку. Лише ділить бюджет. І то не він. А зами з Луцька.

 6. Нарешті прокинулась наша пташка і зацьвірінькала! Може скоро буде тепло і світло!

 7. В луганського «сподіваюсь» тепло і світло тут😅
  В Уніги теж світло по графіку😅
  Луцькі стройки теж зі світлом по графіку😅
  Барселона підйомний кран ще й серед ночі запускає, та ще й люди приходять на роботу, бо «впевнені» що світло буде.
  Ну і так далі і т.п. …
  ПОВЕЗЛО? Ніхуя не вірю.

  1. А робота тільки на пилорамах Колодяжне і Тойкута більше ніде нема роботи тільки крадений ліс різати?

 8. Черговий піар людям треба працювати й гроші заробляти. Це тільки Ігорек може гроші громади ділити. Не день самоврядування виплатив міськраді по 8000 грн премій на кожне рило, а де кому й більше, а тих рил там 150 шт от і обішлось нам святкування (до речі в країні війна а в них свято) 1200000 грн. Так й можна тепер верещати про закриття підприємств а хто робітникам виплатить по 8000 грн.

 9. Пилорами закрити . Пилорамщиків разом з власниками – на фронт . Дармоїдів з міськради – туди ж ! Батальон Пилорама Ковеля , у всіх сенсах цього слова .

 10. Я не маю кнопки! Я не складаю графіків! А от стрілки переводити вмію? Чайка? Що таке поблизу Ковеля? Це в Ковельській Громаді чи ні? Бо якщо в Ковельській то одне питання. Дави працююче підприємство. Знищуй його і зарплату людей ковельських які там роблять. А якщо в сусідній громаді підприємство то хто тобі дав право знищувати людські податки там? Це електрика сусідніх громад. Лучше розбирайся з Ківерцями! Чого ним є енергія. А Ковелю немає.

  1. А Чайка типу не вкурсі він сер чи журналіст? Пора щось вирішувати.пилорами генератори хай купують не бідні ж

 11. нехай пилорами генератор куплять. думаю вистачить грошей не бідні .а людям дадуть світло хоч 4 через 4. а то Ковель економить за всю Волинську обл. . А мер такий вже бідолага наш. треба було вибирати якогось діловитішого чи як.

  1. Той самий Ковель 2, де забули про електрику пише:

   Ну що ви, власники схоже дуже бідні щоб генератори купляти. Треба попросити виділити їм гроші з міського бюджету

 12. Поки тут гаркаєтесь за світло на варениках пункт незламності розбирають

 13. На Волині та Рівненщині вистачає електроенергії. Але Волиньобленерго належить зраднику-колаборанту юрію бойку. І поставив він на керівні посади таких як сам. Бо якби там були люди, то послали б його за кацапським кораблем

 14. Головне, що московська “церква” на привокзалці ніколи не відключається. А люди до лампочки, аби до ряжених на поклони ходили…

 15. Під лежачий камінь світло не попаде пише:

  Одесити перекрили трасу – і світло появилось. А ми соплі жуємо в темряві.

 16. Таке складається враження , що ми в Ковелі живемо в окупації(((((
  Скоро по ходу залишаться тут жити одні бюджетники і пилорамщики.

 17. Чому про сільмаш мовчать? Робити не дають виключаючи світло,завод ріжуть на лом ,сепаратисти хрен зна з відки,повний безпредєл.а про світло немає вже мови.

 18. Чому про сільмаш мовчать? Робити не дають виключаючи світло,завод ріжуть на лом ,сепаратисти хрен зна з відки,повний безпредєл.а про світло немає вже мови.

 19. Одні пилорами – це крапля в морі по потужності, тут інше, тут державна зрада. Людям псують продукти, озлоблюють, морозять, хоч електроенергія є.

 20. Закидуймо СБУ скаргами. В Міненерго скаржитись нема сенсу – вони “в долі”.

  1. сбу теж.. нема коли кришують пвдпвлшьний бізнес сигарет спірта наркоти.

 21. Шановні ковельчани не забувайте, що у вас вузловий центр залізниці. Оті подумайте, скільки іде електрики туди. А могли б ходити тепловози.

  1. Пане патріот тяму майте залізниця має свою систему енергозабезпечення яка повністю автономна від міста вчіть мат часть

 22. Такса за справедливий розподіл надзвичайно висока.
  Керівництво обленерго чекає, а Ковель не дає…

 23. При чому тут тягові підстанції? І не так вже й багато вони беруть електроенергії.

 24. Тим баранам у кого рівень життя на мирних територіях – ТЬМА, ХОЛОД, ГОЛОД , СОРТИР за хлівом, свиняча бульбина з бояришником —В паRUSSIA… Там так, вічно…

 25. М1ша, у тебе неправильна уява про потреби людей! Людям НА РОБОТ1 потр1бно св1тло.

 26. Текст офіційного звернення мера в правоохоронні органи – в студію !

 27. Яке чмо ти Ковельське, через твої отакі вкиди в пресу, що в Ківерцях світла більше, тепер його взагалі немає, так хоч пару яких годин було…..
  Перед тим як щось озвучувати приїдь і подивись скільки світла тут. Чи розуму хватає тільки в списки дивитися на населені пункти які починаються на букву К…… Щоб ти жив сутками без світла, води, тепла га…….н!!!!!

 28. Де список підприємств,які крали світло????? Невже неможна перевірити чи дійсно там платять гроші…. Чи може в конвертах??? Чим занімається Чайка незрозуміло….

 29. До кого звертається найвища посадова особа ковельщини? Ти, сцуко цілий мер! Ти що вирішуєш відосиками?

 30. Написав дійсно як якийсь НАЧАЛНИК…
  -Я звернувся з офіційним листом в правоохоронні органи, до обласної військової адміністрації з вимогою негайно розібратися з цим питанням. Дати пояснення, куди дівається ліміт електроенергії, виділений для громади? І зробити це якомога швидше. Чекатиму на негайне реагування правоохоронців!
  А де реакції? Де відповіді на Ваші заяви та питання ??? Люди всеодно будуть питати з Вас….,чи вже З ТЕБЕ ???
  За три дні пустої мови,відосіків і заяв не змінилося нічого, графік який небудь,4 через 4 год.,не виконується… Роби (-біть) щось чоловіче,мере…

 31. Домовились не публікувати графіків, щоб не мішати диспетчерам виконувати ворожу місію…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X