У Ковельській громаді не вмикатимуть вуличне освітлення, – міський голова

16.05.2024 о 16:49 · 1 хв читання

З огляду на значний дефіцит електроенергії, спричинений обстрілами російською федерацією об’єктів енергетичної інфраструктури України, в Ковельській громаді змушені вимкнути вуличне освітлення.

Про це повідомив міський голова Ігор Чайка.

За його словами, вже сьогодні ліхтарі на наших вулицях ввечері не світитимуть.

Також з 16 травня в усіх областях України, в тому числі й у Волинській області, діють графіки погодинних відключень електроенергії. Дізнатись графік відключень, відповідно до адреси, можна за посиланням, де необхідно вказати назву вашого населеного пункту та вулицю.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (8)
 1. Вау ото на економили. Птичка аив твоєму підаркомі кондиціонери теж підаркомівськи не включатимуть? І електрочайник теж ? Не питимуть каву й чай ну ті що купили за бюджетні кошти на пункти незламності. Чи то вже давно по хатах розтащили.

 2. Зато пшеки ,користуються нашим світлом,яке їм продають від нас ,а ми сидимо без 😡😡😡

  1. Продає юрій бойко орбану, щоб той не передумав блокувати допомогу Україні

 3. В будинках світла не має, на вулиці теж. А реклама хуярить по всьому місту світиться краще ніж сонечко в день. Особливо кав’ярні та класики. Тока не п*ть що там генератор

 4. Історія повторюється. Коли минулого разу відключали, Рівненська АЕС не знала, куди електроенергію подіти.
  А тепер, після того, як кацапські виродки щось розбили на сході та на півдні, тиждень була електроенергія, а потім раптом “не стало”, почали відключати. “Дефіцит електроенергії в системі – на кого ця туфта розрахована? На якого хуторянина? Всі, хто хоч на трієчку вчив фізику в школі, знають, що електроенергія, як мед у Вінні-Пуха – вона відразу є і її нема. Споживається в момент вироблення, а не зберігається на базах чи складах.
  Головне, що електроенергії “не стало”, коли її найменше споживають – в кінці весни, близько до початку літа. Але тоді без електроенергії в холодильниках швидко продукти зіпсуються, не те, що взимку, зберегти їх просто ніде. Що юріям бойкам і потрібно
  Минулого разу бойки прокололися, коли перестали відключати на Новий рік. Де взялась електроенергія?
  Але ми мовчимо, занурившись в темряву. А на покірних воду возять…

 5. Скільки нас триматимуть за лохів? Скільки ще буде продовжуватись крадіж державних коштів? Кругом брехня і знущання з простого люду? Прийде час, ой прийде і це не за горами…! Понесете ви підари, кару від того ж люду!

  1. Поки мовчатимемо, нас і будуть плющити. І під час війни, і після… Немає зворотнього зв’язку – система йде врознос. З’явиться зворотний зв’язок – система стане на місце. Це універсальний закон природи – він гласить: або так, або ніяк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X