Ігор Чайка їздив до Луцька висловити претензії щодо відключень електроенергії

10.12.2022 11:00

Учора, 9 грудня, Ковельський міський голова Ігор Чайка їздив до Луцька, про що повідомив у Телеграмі. За його словами, разом із міським головою Володимира Ігорем Пальонкою ініціювали зустріч у Волинській ОДА щодо напруженої ситуації з енергопостачаннм в наших громадах.

Цей тиждень був надзвичайно важким: ви всі це переживаєте і бачите.

Головні месиджі, озвучені заступникам голови обласної державної адміністрації Сергію Мовенку та Юрієві Гупалу, а також Сергію Севідову, очільнику ПрАТ «Волиньобленерго»:

 • прохання від людей, дотримуватися заявлених графіків «4 через 4 години» – люди готові до обмежень, але не здатні обігріти домівки за годину один раз на 15-17 годин;
 • якщо є аварійні вимкнення – повідомляти про це очільникам громад максимально оперативно; а вони, своєю чергою, через свої канали – мешканцям;
 • подбати про справедливий розподіл електроенергії між районами міста  і будинками, до яких дістається найменше електроенергії;
 • звернути особливу увагу на мікрорайони, які опалюються лише з допомогою електрики;
 • подбати про якнайшвидше відновлення розподільчих вузлів електроенергії, завдяки яким можна передавати більше МВт на місто;
 • контроль за підприємствами, які можуть створювати дефіцит електроенергії на місцях через переліміт на свою діяльність.

Дуже сподіваємося на те, що нас почули й ситуація найближчими днями стабілізується!

– зазначає Ігор Чайка

Розмова вийшла хоч напружена, проте конструктивна, адже порозуміння ми все-таки дійшли. Тож сподіваюсь на поліпшення ситуації, як в інформуванні жителів з боку філії обленерго та РВА, а також сумлінного ставлення до своїх обов’язків енергетиків, які вживатимуть заходи щодо рівномірного розподілу електроенергії у нашій громаді

– зазначив Ігор Пальонка

Також вчора начальник Ковельської районної військової адміністрації Ольга Черен провела робочу нараду з керівниками та представниками підприємницьких структур району, в ході якої обговорено шляхи поліпшення енергопостачання суб’єктів господарювання в умовах значного дефіциту потужності в енергосистемі, спричиненого численними ракетними атаками російського агресора по об’єктах енергосектору країни.

У нараді взяли участь голова Ковельської районної ради В’ячеслав Шворак, перший заступник голови Ковельської РВА Галина Коляда, начальник Ковельської філії ПрАТ «Волиньобленерго» Василь Горбачук, керівники окремих структурних підрозділів РВА, представники правоохоронних органів, – повідомляє районна військова адміністрація.

Питання відновлення належного енергопостачання підприємств критичної інфраструктури, великого та середнього бізнесу, установ соціальної сфери, населення району перебуває на особливому контролі в районній військовій адміністрації. Розуміючи стурбованість наших споживачів, особливо представників бізнесу, які через недостатні ліміти потужності, аварійні відключення не можуть спланувати виробничий процес, несуть прямі збитки, сьогодні маємо об’єктивно, разом з енергетиками проаналізувати ситуацію з розподілом лімітів електроенергії, врахувати пропозиції суб’єктів господарювання з тим, щоб скласти прийнятні графіки подачі електроенергії та її справедливий розподіл

– сказала Ольга Черен

В ході розмови присутні підприємці озвучили власне бачення вирішення даної проблеми, наголосили на необхідності посилення комунікації з керівництвом Ковельської філії ПрАТ «Волиньобленерго», запевнили про готовність і надалі допомагати енергетикам, підтримувати українських військових на шляху до перемоги.

Своєю чергою, начальник Ковельської філії ПрАТ «Волиньобленерго» Василь Горбачук, дав вичерпні відповіді на поставлені запитання, розповів про заходи, що вживаються з метою відновлення функціонування енергосистеми в державі, області і районі, пообіцяв врахувати критичні зауваження.

За результатами наради, враховуючи письмові звернення до районної військової адміністрації представників бізнесу Ковельщини, скеровано лист до керівництва ПрАТ «Волиньобленерго» для вжиття заходів щодо забезпечення графіків стабілізаційних вимкнень електропостачання та, за можливості, збільшення лімітів потужності для споживачів Ковельського району. Також узгоджено графіки подачі електроенергії суб’єктам господарювання, з урахуванням висловлених ними пропозицій та принципу справедливого розподілу.

Фото Ковельської районної військової адміністрації 

Поділитися:

Коментарі

 1. Поговорили. Добре. Тепер я розумію чому сьогодні світло дали о 8 годині а вимкнули о 9:45. Зате прговорили. Цеж усе по графіку чотири через чотири.

 2. Вони типу не в курсі і вплив не мають.поговорили поділились і роз.їхались лапшу людям на місцях вішати. Ковель 2зранку на 1.30включили і все.так само і вчора .Ватутіна наприклад 4через 4.а Ковель 2 по годині півтори і все.

 3. Файно порішали. Вчора вимкнули о 16-оогод – ввімкнули сьогодні о 5-15 ранку, вимкнули о 8-00 год- ввімкнули о 13-30 год. Ось так дотримуються графіка.

  1. Ви розумієте що 4 на 4 не діє За це хто повинен відповідати??? Зі слідуючої неділі буде мороз до -13 градусів всі труби порве. Вони що.!!!…
   І де мер який щось ?? Там їздив.??! А де результат???

 4. А нещодавно мер обіцяв звернутися до правоохоронних органів. Передумав, поїхав на поклон.

 5. А ви подивіться на ці висапені ситі рила. З такими нічого не вирішиш. Вони просто не знають нужди ні в чому. Тому й така ситуація.

 6. В мене питання а де він сам мешкає Начь. Ковельської філії ПрАТ «Волиньобленерго» Василь Горбачук
  Може в нього будинку усі Ковельчани вмістяться.

 7. Ахуєть світло на сільмаші де??? Поговорили і -2 -3 години остався 1 година і тоі немає. Круто готовте вішалку скоро прийдемо

  1. Так, не побуло і півтори години, як вимкнули на Сільмаші. А великий житловий мікрорайон вул. Володимирської з багатоповерхівками як після обіду вимкнули, так ось вже півдоби без електрики. Рішали імпотентні… (((

 8. Самі ж обирали цього піда…аса!!! Чого стогнете? На фото бачу Швораків один районний голова, інший «бізнесмен» разом піздять ліс і мають деревообробне підприємство яке працює хоч би що… прокурор в долі, читають певно ці коментарі всі ваші і сміються собі прям в телефон, Коляда стара пройдоха яку Шворак назначив собі в заступниці, тормозила реконструкцію площі на вокзалі, стоянка з її далі розписувати? Повторюсь ви самі за них голосували, покине піде народ не зробить фізичного зауваження кожному особисто з цих морд не буде результату взагалі, а от коли отримають пі…ди, буде інша розмова, відразу… але ми ж терплячі, збереться максиму 10-50 людей а треба пару тисяч… тільки разом можна щось змінити

  1. Якщо ти такий сміливий можеш прийти на прийом до Шворака і це все сказати в очі , чи тільки писати під прикриттям вмієш!? Побачим який ти сміливий!

 9. Графіка відключень на 11.12.2022 вже навіть не оприлюднили. Рішальники х….. єві!

 10. Не х*й на Швораків пиз*ти ти б знав скільки він поміг й помагає ЗСУ, але він не Чайка піар не влаштовує.

  1. А скільки він спі.див?? Давайте юльку і пороха ще припишемо забули напевно

 11. Наступного разу буду платить за електроенергію тоді коли я буду бачити графік, і його виконання, раджу так зробити всім. Якщо невиконують те що говорять, то ми теж маємо га це право. Кожне виключення світла не по графіку, відкладає мою проплату на невизначений термін. Незабувайте-енергомережі в Україні належать приватним особам. Аріведерчі чайка.

 12. Домовились не публікувати графіків, щоб не мішати диспетчерам виконувати ворожу місію

 13. Хто усував наслідки ракетного удару по енергетичній інфраструктурі монополіста – власника ВолиньОблЕнерго-мільярдера, сина ОПЗЖиста Ю.Бойка-Анатолія Юрієвича Бойка? За чий кошт відновлювалась ця інфраструктура? Які міри з демопонополізації поставок електроенергії приймалися Міським головою? Чи цікавився жерналіст-мер Ковеля, обє’ємами поставок А.Ю.Бойком електроенергії за кордон? Чи не вбачає Мер І.Чайка кримінального порушення власником, передбачене, ст..222-2 КК України – Маніпулювання на енергетичному ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *