Чи сядуть ковельські школярі 1 вересня за парти

19.07.2020 о 19:11 · 1 хв читання

Міносвіти розглядає три ймовірні сценарії початку навчального року в Україні.

Про це повідомив тимчасово виконуючий обов’язки Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет 17 липня під час робочого візиту до Чернігівської області, йдеться на сайті установи.

Навчальний рік для більшості учнів розпочнеться традиційно: діти підуть у школу 1 вересня. Спільно з МОЗ ми здійснюємо моніторинг епідеміологічної ситуації у кожному регіоні та розробляємо можливі сценарії. Найближчим часом будуть впроваджені відповідні алгоритми, про що МОН надасть докладні роз’яснення. Також не виключено, що навчальний процес може відбуватись у змішаній формі

– пояснив т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет

Навчальний рік в Україні розпочнеться відповідно до одного з трьох сценаріїв. Рішення щодо обрання варіанту, за яким здійснюватиметься навчання, визначатимуть регіональні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, залежно від епідеміологічної ситуації у регіоні:

  • варіант перший – низький рівень захворюваності, відвідування закладів освіти дозволено у звичайному режимі;
  • варіант другий – високий рівень захворюваності, освітній процес забезпечується дистанційно;
  • варіант третій (найбільш імовірний) – середній рівень захворюваності, освітній процес забезпечується як дистанційно, так і в закладах освіти з дотриманням правил дистанціювання та гігієни.
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X