Депутати районної ради не змогли передати громаді Ковеля бібліотеки

20.11.2020 17:05

Сьогодні, 20 листопада, на засіданні 38-ї позачергової сесії Ковельської районної ради депутати сьомого скликання повинні були розглянути два питання, які стосуються об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району. Мова йде за установи Ковельської центральної бібліотечної системи та окремі будівлі нерухомого майна, які розміщені в населених пунктах району, котрі тепер відійшли до новоствореної Ковельської ОТГ. Втім, цього не сталося, оскільки сесія райради не відбулася через відсутність кворуму.

Що ж конкретно мали ухвалити депутати ще «старої» ради? 11 листопада цього року до райради надійшло клопотання від Ковельської міської ради, у якому висловлювалося прохання безоплатно передати у комунальну власність територіальної громади Ковеля приміщення центральної районної бібліотеки, площею більше 959 квадратних метрів (м. Ковель, вул. Степана Бандери, 2); бібліотеки для дітей, загальною площею 220,6 кв. м. (м. Ковель, вул. Олени Пчілки, 13); бібліотек-філій № 2, загальною площею 248,8 кв. м. (м. Ковель, вул. Мечнікова, 2, села Зелена, Білин, Доротище та Тойкут), а також частини будівлі, де в свій час розміщувалася бібліотечна філія № 3, загальною площею 101,1 кв. м., яка знаходиться у Ковелі на вулиці Степана Бандери, 7.

До речі, саме цей останній об’єкт районна рада отримала від міста у спільну власність територіальних громад сіл, селищ району в результаті обміну частини будинку, що на вулиці Степана Бандери, 18 (колишній РАЦС) – пам’ятка архітектури місцевого значення. Потім намагалися продати приміщення на аукціоні, однак чиновників усе не влаштовувала його стартова ціна. І ось тепер представницький орган району знову захотів відмінити електронний аукціон через зниження стартової ціни з продажу. А вже наступним своїм рішенням планували безоплатно передати споруду місту.

Публікації за темою:

Як далі будуть розгортатися події щодо «бібліотечного» питання, уже вирішуватимуть новообрані депутати районної ради 8-го скликання.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.