Районна влада «намутила» із ділянкою, яку продає з аукціону

Ковельська районна рада вирішила провести аукціон з продажу частини будівлі, яка знаходиться у місті Ковелі на вулиці Степана Бандери, 7.

Згідно документів, це майно перебуває на балансі райради та сектора культури, молоді та спорту Ковельської районної державної адміністрації, а цільове призначення земельної ділянки: для розміщення бібліотеки-філії №3.

Планувався аукціон 3 вересня 2020 року о 14-й годині, а контактною особою з проведення торгів був заступник голови районної ради Олександр Пасенковський.

Але щось пішло не так. Як виявилося, чиновники «накрутили» в документації, тож довелося спішно скликати депутатів на позачергову сесію районної ради. 31 серпня депутатський корпус прийняв нове рішення щодо аукціону, знову затвердивши стартову ціну та умови продажу об’єкта малої приватизації. Автором проєкту рішення вказується депутат райради Олександр Титомир.

На сайті районної ради опублікували прийняте рішення та інформаційне повідомлення, яке стосується об’єкта на вулиці Степана Бандери, 7. У документах зазначається, що земельна ділянка під будівлею має кадастровий номер: 0710400000:02:004:0046.

Однак, згідно даних Публічної кадастрової карти України, вищевказаний кадастровий номер належить іншій земельній ділянці, яка знаходиться в зовсім іншому місці – на вулиці Незалежності, 101, перебуваючи у комунальній власності Ковельської міської ради та в оренді з 12 лютого 2015 р. приватної підприємиці Інни Ігоніної.

Що стосується земельної ділянки на вулиці Степана Бандери, яку районна рада продає «з молотка» разом з будівлею, то вона насправді має кадастровий номер не 0710400000:02:004:0046, а – 0710400000:02:007:0046 (різниця – у кварталі).

Як вказується на Публічній кадастровій карті України, ці дві земельні ділянки також мають різні типи власності: комунальну (:004:) та державну (:007:). І чи має районна рада право продавати державну власність?

Аукціон, на якому Ковельська районна рада продає майно і під ним земельну ділянку з кадастровим номером орендованої землі міської комунальної власності на іншій вулиці міста, призначили на 25 вересня 2020 року. Контактною особою є автор проєкту рішення Титомир Олександр Михайлович – депутат районної ради, заступник голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів, контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

Районна рада вже зареєструвала цей тендер на сайті державних аукціонів ProZorro.Продажі.


Вам може бути цікаво

Ковельська мерія придбала новий холодильник

Визнали незаконним договір ремонту вулиці на 9 млн грн

Чиновників ковельської мерії судитимуть через договори

Хто і за скільки поремонтує міст в селі на Турійщині

Поділитися:

Коментарі

  1. ще розкажіть як вони бібліотеку там тихенько прикривають. Гасло цього скликання – Все для людей, а далі як буде

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.