Дружина депутата купила на аукціоні землю у Ковелі

10.11.2020 о 10:49 · 2 хв читання

Ковельська міська рада сьогодні, 10 листопада, повідомила про те, що минулої п’ятниці (6 листопада) у Ковелі відбулися земельні торги, на яких продано дві ділянки комерційного призначення. 

Як інформує влада, наділ площею 7000 квадратних метрів, що на вулиці Володимирській, для розміщення об’єктів виробничого призначення придбало ТзОВ «ДЛК Компані».

Місцева підприємниця стала власницею ділянки 1821 квадратний метр на вулиці Грушевського. Тут вона планує збудувати станцію технічного обслуговування автомобілів.

Від реалізації землі до місцевого бюджету надійде понад 1,5 мільйона гривень

– йдеться у дописі

Цікаво, що на земельному аукціоні повинні були продавати 5 ділянок, три – на вулиці Володимирській (1,7 га) і дві – на вулиці Грушевського (1,8 га). Загальна стартова ціна трьох ділянок на Володимирській становила 3 918 907,00 грн, на вулиці Грушевського – 3 292 018,00 грн. Принаймні, такі «розцінки» перед торгами офіційно оприлюднила на своєму сайті Ковельська міська рада. Як так «сторгувалися», що за все разом вийшло всього-на-всього півтора мільйони гривень – не зовсім зрозуміло.

Хто саме з бізнесменок придбав землю на вулиці Грушевського – наразі невідомо. А засновником ТОВ «ДЛК Компані» є ковельчанка Альона Далека, чоловік якої – діючий депутат Ковельської міської ради Андрій Далека з фракції «УКРОП». Відомо, що у грудні 2019 року ця фірма придбала з аукціону будівлю поліклініки у Ковелі на вулиці Незалежності, 122.

Публікація за темою: Будівля дружини депутата фігурує в кримінальній справі

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X