До Ковеля сьогодні прибули біженці з Кривого Рогу

27.02.2022 о 23:52 · 1 хв читання
Фото ілюстративне

Про прибуття біженців з Кривого Рогу повідомила сьогодні, 27 лютого, Ковельська міська рада.

Для людей організували ночівлю у наших закладах освіти — ліцеях №3, імені Олени Пчілки, №7, №11, школах №12 та №6. Всі вони забезпечені харчуванням.

Частину людей взяли ковельчани у свої домівки.

Ковельський міський голова Ігор Чайка у відеозверненні повідомив:

Сьогодні ми прийняли та розмістили десятки людей, які прибули в Ковель залізницею з тих регіонів України, де ведуться активні бойові дії. Щиро дякую за це нашим освітянам. Вони не лише гостинно зустріли, а й оперативно розмістили родини з дітьми у навчальних закладах нашого міста.

Ми подбали і про безпеку ковельських мам та дітей, і сьогодні відправили першу групу до міста Утена (Литва) на запрошення наших партнерів. Хотів би окремо подякувати муніципалітетам міст-партнерів Ковеля в Польщі, Німеччині та Литві. Всі вони, як справжні брати, запропонували нам свою допомогу і вже готують для нас гуманітарні конвої та збирають найнеобхідніше.

Сьогодні ми перевезли у безпечне місце і вихованців обласного центру соціально-психологічної реабілітації, що у мікрорайоні Сільмаш. Так, це не наш комунальний заклад, але це діти без батьків і ми подбали про їхню безпеку

Інформація може доповнюватися.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X