До Ковеля завітав голова ОДА: вручив знаки «Мати-героїня»

16.02.2021 12:34

За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку Указом Президента України Володимира Зеленського почесне звання «Мати-героїня» присвоєно трьом жителькам Ковельської територіальної громади.

Серед них – дві ковельчанки Валентина Сухацька та Оксана Чабан, які народили по семеро дітей, мешканка села Доротище Ірина Борисюк – п’ятеро, повідомляє Ковельська міська рада.

Удостоєні високих нагород багатодітні матері Світлана Власюк з с. Великий Порськ (Голобська ОТГ) та Людмила Шемейко – з с. Козлиничі (Поворська ОТГ).

Виконати приємну місію нагородження до Ковеля прибув голова Волинської обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко. Він разом з Ковельським міським головою Ігорем Чайкою вручили посвідчення та нагрудні знаки славетним жінкам.

Звертаючись до матерів-героїнь, представники влади подякували їм за невтомну працю, турботу і мудрість, та зазначили, що вони заслуговують на шану й повагу і від своїх дітей, і від громад. Побажали їм міцного здоров’я, миру, добра та благополуччя. Міська влада завжди підтримує й допомагає багатодітним родинам, сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.